reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

KiniakB

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jutro zaczynam 37+0 :) wczoraj ginekolog powiedział ze mogę wstać i robić juz wszystko co chce, wyrwałam się od razu na spacer z mężem, a dziś mam zakwasy jak cholera :) ubralam sie juz dziś jak człowiek, powiedziałam lekarzowi ze pewnie zaraz urodze jak mi juz wstac pozwolił :Dwiec się długo nie nacieszę, ale korzystam :), szyjka juz mega krótka, ale nie ma jeszcze rozwarcia wiec jest ok :) po 17tygodniach lezenia w końcu czuje ze żyje :)

reklama

dzuliana95

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny jestem obecnie w 29 tygodniu.mam 2.2cm szyjki jak sobie poradzlisicie z tym u mnie miesiąc temu była 3.03 teraz 2.2cm trochę mnie martwi.

Ola2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny jestem obecnie w 29 tygodniu.mam 2.2cm szyjki jak sobie poradzlisicie z tym u mnie miesiąc temu była 3.03 teraz 2.2cm trochę mnie martwi.
Jak na 29tc to ta szyjka nie jest tragiczna. Masz krążek lub szew? Jakieś leki, zalecenia?

dzuliana95

Rozwiązania
0
Jak na 29tc to ta szyjka nie jest tragiczna. Masz krążek lub szew? Jakieś leki, zalecenia?.
Leki i najwięcej leżenie mam trochę dziwne pytanie czy któraś z was łatała samolotem właśnie jak sie wam skracała szyjka

Ostatnia edycja:

Ola2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Hmmm, jak mi zaczęła się skracac szyjka to nawet odpuscilam sobie jazdę samochodem, ewentualnie jako pasażer w drodze do lekarza, ale to chyba kwestia indywidualna. Jeśli już faktycznie nie masz wyjścia, ale chyba najlepiej jak zapytasz swojego lekarza, bo zna twój przypadek;)

dzuliana95

Rozwiązania
0
Hmmm, jak mi zaczęła się skracac szyjka to nawet odpuscilam sobie jazdę samochodem, ewentualnie jako pasażer w drodze do lekarza, ale to chyba kwestia indywidualna. Jeśli już faktycznie nie masz wyjścia, ale chyba najlepiej jak zapytasz swojego lekarza, bo zna twój przypadek;)
No lekarz powiedział że niby krótki lot nie zaszkodzi ale ja trochę sie boje żeby nie zaszkodzić jemu a u ciebie jak dluga jest szyjka u w którym tyg jesteś

AgaBart

Rozwiązania
0
Cześć, dawno mnie tu nie było a to za sprawą tego, że 16 maja urodziłam synka w 37+3 tyg. Jak na ironię poród miałam indukowany ponieważ pogorszyły się wyniki moich badań w związku z cholestaza, dodatkowo spadły płytki krwi... Finalnie szyjka stanęła okoniem a w związku z naglymi spadkami tętna dziecka, powtórzyła sie historia i miałam cc, jadąc na salę operacyjna wiedziałam tylko że jest tylko pojedyncze tętno... Koszmar którego nikomu nie życzę. Na szczęście syn cały i zdrowy, tylko ja poturbowana przebiegiem porodu, nie mówiąc już o samym ściąganiu szwu, którego nie można było sięgnąć itp. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że mimo kiepskiej sytuacji w połowie ciąży i finału jak z horroru, tule swoje maleństwo już w domu. Życzę Wam szczęśliwych rozwiązań, siły i wytrwałości, jak widać można wytrwać. Dzięki za słowa wsparcia w trudnych momentach i wymianę doświadczeń, będę zaglądać jak tylko czas pozwoli, bo syn kocha ssać pierś i się tulić💞

Ola2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
No lekarz powiedział że niby krótki lot nie zaszkodzi ale ja trochę sie boje żeby nie zaszkodzić jemu a u ciebie jak dluga jest szyjka u w którym tyg jesteś
U mnie 28+4. Szyjka ma trochę ponad 3cm, ale ze względu na problemy z szyjka w poprzedniej ciazy jestem w grupie ryzyka. Teraz póki co nic dramatycznego się nie dzieje, ale jak teraz ma się moja szyjka będę wiedziała w środę. Oszczędzaj się ile możesz, niczego ciężkiego nie dźwigaj. Czasami jest tak, że szyjka się skróci A potem już stoi w miejscu do porodu;)

Ola2017

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć, dawno mnie tu nie było a to za sprawą tego, że 16 maja urodziłam synka w 37+3 tyg. Jak na ironię poród miałam indukowany ponieważ pogorszyły się wyniki moich badań w związku z cholestaza, dodatkowo spadły płytki krwi... Finalnie szyjka stanęła okoniem a w związku z naglymi spadkami tętna dziecka, powtórzyła sie historia i miałam cc, jadąc na salę operacyjna wiedziałam tylko że jest tylko pojedyncze tętno... Koszmar którego nikomu nie życzę. Na szczęście syn cały i zdrowy, tylko ja poturbowana przebiegiem porodu, nie mówiąc już o samym ściąganiu szwu, którego nie można było sięgnąć itp. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że mimo kiepskiej sytuacji w połowie ciąży i finału jak z horroru, tule swoje maleństwo już w domu. Życzę Wam szczęśliwych rozwiązań, siły i wytrwałości, jak widać można wytrwać. Dzięki za słowa wsparcia w trudnych momentach i wymianę doświadczeń, będę zaglądać jak tylko czas pozwoli, bo syn kocha ssać pierś i się tulić💞
Gratulacje, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło. Dużo zdrówka dla was:)

reklama

dzuliana95

Rozwiązania
0
U mnie 28+4. Szyjka ma trochę ponad 3cm, ale ze względu na problemy z szyjka w poprzedniej ciazy jestem w grupie ryzyka. Teraz póki co nic dramatycznego się nie dzieje, ale jak teraz ma się moja szyjka będę wiedziała w środę. Oszczędzaj się ile możesz, niczego ciężkiego nie dźwigaj. Czasami jest tak, że szyjka się skróci A potem już stoi w miejscu do porodu;)
Mam nadzieję właśnie że i u mnie będzie już stać w miejscu leże ile sie da najgorsze jest to że nie moge wyjść i kupować nic dla dziecka

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
neithpce Nisko osadzone dziecko - 16 tyg - twardnienie i ból brzucha, pleców - mały brzuch :( Ciąża, poród, połóg 3
B Kujący ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
A Plamienie, ból brzucha w 2. trymestrze Ciąża, poród, połóg 23
D Ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 3
B Ból pleców w 5 msc ciąży - jak sobie radzicie? Ciąża, poród, połóg 7
angelika.zima5 Ból krzyża w 11tc Potrzebuję porady 5
Monika2107 Ból i swędzenie piersi Potrzebuję porady 2
U Ból nadbrzusza Ciąża, poród, połóg 5
A Objawy po łyżeczkowaniu Poronienia 7
N 35 tc ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
K Ból podbrzusza przy wysiłku Potrzebuję porady 4
Blanca86 Ból po łyżeczkowaniu Poronienia 3
Søde85 Karmienie piersia - utrzymujący sie ból Potrzebuję porady 12
A Ból podbrzusza na początku ciąży Potrzebuję porady 12
K Ból brzucha po prawej stronie Potrzebuję porady 5
Patrycja35 Cc-ból kregosłupa po znieczuleniu Potrzebuję porady 10
M Ból podbrzusza Potrzebuję porady 5
Dominika232019 Ciąża i ostry ból brzucha Ciąża po poronieniu 2
Kamy_czek Strata w 23 tygodniu... I ogromny ból i niedowierzanie Ciąża, poród, połóg 51
A Ból w trakcie stosunku po porodzie Potrzebuję porady 12
N ból brzucha 27 tc Potrzebuję porady 3
R Ból brzucha, i inne. Potrzebuję porady 8
K Potworny Ból krocza w 21tc...czy ktoś tak miał?:(( Potrzebuję porady 16
K Dobry Ginekolog Warszawa??!!! Czy ktoś może polecić? Potrzebuję porady 8
J Ból ucha w ciąży. Ciąża, poród, połóg 8
Paulina.zen Sposoby na ból głowy Ciąża, poród, połóg 3
Dmalw 19 TC - rwanie i ból krocza Potrzebuję porady 4
I Ból piersi i brodawek przy karmieniu Potrzebuję porady 11
O Ból głowy w 16 tyg ciąży Potrzebuję porady 4
KociTata Ból brzucha u niemowlaka Potrzebuję porady 19
I Heparyna/clexan ból Ciąża, poród, połóg 6
N Ból żołądka 7tc Potrzebuję porady 3
S Ból biodra i kręgosłupa prawie 3lata po cesarce Potrzebuję porady 3
T Ostry jednostronny ból gardła Potrzebuję porady 8
P Ból podbrzusza/jajnika Potrzebuję porady 7
Sarafina Ból w okolicy pępka Potrzebuję porady 2
H Ból głowy w ciazy Potrzebuję porady 8
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
P Ból po poronieniu Poronienia 10
H Ból brzucha we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 9
J 20tc i ból brzucha Ciąża, poród, połóg 2
K Ból gardła, katar czym zwalczyć objawy przeziębienia w ciąży Potrzebuję porady 16
F Ból piersi we wcześniej ciąży Potrzebuję porady 11
N 10 tydzien ciąży, ból jajnika Potrzebuję porady 6
K 30 tydz silne skurcze ból podbrzusza Ciąża, poród, połóg 19
S problemy po łyżeczkowaniu Potrzebuję porady 11
Klaudia12348 Śwąd i ból pęcherza podczas ciąży Potrzebuję porady 5
L ból podbrzusza jak na okres i brak miesiączki Potrzebuję porady 6
Sarafina Ból macicy Potrzebuję porady 5
Lalalala Prosze o radę. Czy mogę być w ciąży??? Starania Potrzebuję porady 30