reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mnie nie boli, ale taki lekki ucisk miewam czasami. Musisz się przewietrzyć. Świeże powietrze dobrze robi. Okna uchylić, sypialnie przed samym spaniem dobrze przewietrzyć i przede wszystkim już się tak nie martwić ☺

Ale dostałam paczkę z Esotic. Mąż zaszalał i zamówił mi 6 staników, gatki, szlafrok i piżamkę i mówił, że jakaś duża promocja jest i do tego kod rabatowy z mojego tel wykorzystał hehe towar za ponad 1000zł, a zapłacił 150 a jeszcze jakaś promocja na dzień matki jest. Dziewczyny ,,DARMO DAJĄ, BIERZCIE!" 😂 i do tego uzupełnił mi bibliotekę w empiku hehe mówię Wam, na jakiś czas przestanę mu narzekać 😀
 
reklama
Dziewczyny wyszły mi nieliczne bakterie w moczu. Czy to już jest infekcja, czy w ciazy to fizjologiczne? Pozostałe parametry ok. Miała któraś z Was tak? Bralyscie coś na to?
 
Dziewczyny wyszły mi nieliczne bakterie w moczu. Czy to już jest infekcja, czy w ciazy to fizjologiczne? Pozostałe parametry ok. Miała któraś z Was tak? Bralyscie coś na to?

Ja tak miałam w kwietniu, ale lekarz nic nie mówił. Podejrzewam, że mogłam źle pobrać próbkę moczu, bo wtedy zaspałam do laboratorium na krzywą 😶
 
Ja mam w każdym badaniu moczu nieliczne bakterie, raz nawet miałam bardzo liczne i lekarz mówi, ze wszystko Ok - o infekcji świadczą leukocyty w moczu. Próbka mogła się zabrudzic bakteriami kolonizujacymi krocze, bakteriami z dłoni, mogła tez być odstana w laboratorium itp.
 
Mogę z wami przybic piątkę co do bólu głowy .. Czuję się dziś jak na kacu... Suszy mnie, głowa boli, światło razi.... Przed ciąża i na początku miałam okropne migreny.. oby nie wracały 🙈🤦🏻‍♀️.. Popijam wodę ale muszę chyba zrobić na siłę 3x szklanka.. Dawniej mi to pomagało, wypić jedną za drugą duszkiem... Nie wiem jak teraz pójdzie wszystko mi dziś stoi w gardle, zgaga meczy.. Na chwilę przejdzie by zaraz znowu wypalać... Nie wyspałam się tej nocy czuję się jak po imprezie 😞😞😞 i ogólnie do dupy dzień tylko bym narzekała... Nudzi mi się coś bym poczytała ale mi się nie chce czytać...cos bym pooglądała ale mi się nie chce oglądać. Jestem jak marudne dziecko w okresie buntu 🙆‍♀️😭😭🤦🏻‍♀️
 
Mogę z wami przybic piątkę co do bólu głowy .. Czuję się dziś jak na kacu... Suszy mnie, głowa boli, światło razi.... Przed ciąża i na początku miałam okropne migreny.. oby nie wracały 🙈🤦🏻‍♀️.. Popijam wodę ale muszę chyba zrobić na siłę 3x szklanka.. Dawniej mi to pomagało, wypić jedną za drugą duszkiem... Nie wiem jak teraz pójdzie wszystko mi dziś stoi w gardle, zgaga meczy.. Na chwilę przejdzie by zaraz znowu wypalać... Nie wyspałam się tej nocy czuję się jak po imprezie 😞😞😞 i ogólnie do dupy dzień tylko bym narzekała... Nudzi mi się coś bym poczytała ale mi się nie chce czytać...cos bym pooglądała ale mi się nie chce oglądać. Jestem jak marudne dziecko w okresie buntu 🙆‍♀️😭😭🤦🏻‍♀️

A wyprawkę już macie dziewczyny? Może to Wam pomoże w bólu głowy i nudzie 😊
Wcale się Wam nie dziwię. Ile można czytać, oglądać TV, przeglądać neta i do tego jak np ja dzisiaj być w samotności. Lato idzie chociaż za oknem nie widać hehe już Wam nie dużo zostało. Ja w sobotę kończę dopiero 29tyg i zaczynam 30. Gdzie tu jeszcze minimum 7 tyg do bezpiecznego terminu.
Dwa lata temu gdy rodziłam to do szpitala wzięłam tyle niepotrzebnych rzeczy jakbym na miesięczne wakacje jechała, a teraz jest ten wirus, u mnie w szpitalu nie zanosi się by powróciły porody rodzinne i znowu nie wiem co mam brać. Chyba, że do sierpnia się coś zmieni. A w sumie, to mam daleko tego wirusa, bo mi tak na złość robi w tej ciąży, że już się go nawet tak nie boję.
 
A wyprawkę już macie dziewczyny? Może to Wam pomoże w bólu głowy i nudzie 😊
Wcale się Wam nie dziwię. Ile można czytać, oglądać TV, przeglądać neta i do tego jak np ja dzisiaj być w samotności. Lato idzie chociaż za oknem nie widać hehe już Wam nie dużo zostało. Ja w sobotę kończę dopiero 29tyg i zaczynam 30. Gdzie tu jeszcze minimum 7 tyg do bezpiecznego terminu.
Dwa lata temu gdy rodziłam to do szpitala wzięłam tyle niepotrzebnych rzeczy jakbym na miesięczne wakacje jechała, a teraz jest ten wirus, u mnie w szpitalu nie zanosi się by powróciły porody rodzinne i znowu nie wiem co mam brać. Chyba, że do sierpnia się coś zmieni. A w sumie, to mam daleko tego wirusa, bo mi tak na złość robi w tej ciąży, że już się go nawet tak nie boję.
Dziewczyny polubcue stronę na Facebooku Yoami położna która nagrywa filmiki co zabrać do szpitala w trakcie kwarantanny , nagrała 4 lekcje szkoły rodzenia cwiczenia jakie wykonywać z pesserem. Dziś właśnie oglądałam jak się spakować do porodu i powiem wam połowę rzeczy które myślałam że będę zamawiać daruję sobie 😊
 
Ja dzis po badaniu krzywej cukrowej czekam na wyniki. Powiem wam 2 godziny spędziłam na świeżym powietrzu na ławeczce przed przychodnią cieszyłam się jak dziecko że mogłam na tyle czasu wyjść z domu 😊 tylko teraz najgorsze oczekiwanie na wyniki krwi bo nie robiłam ponad 2 miesiące mam nadzieję że wszystko dobrze wyjdzie.
 
reklama
U mnie wyprawka gotowa, torba spakowana 😁 wózek kupiliśmy ostatnio po wizycie to się wietrzy 😁 w drodze jeszcze łóżeczko materac pościel i takie tam.. Ale pewnie przyjdzie początkiem czerwca 😍
 
Do góry