reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny polubcue stronę na Facebooku Yoami położna która nagrywa filmiki co zabrać do szpitala w trakcie kwarantanny , nagrała 4 lekcje szkoły rodzenia cwiczenia jakie wykonywać z pesserem. Dziś właśnie oglądałam jak się spakować do porodu i powiem wam połowę rzeczy które myślałam że będę zamawiać daruję sobie 😊
Szkole rodzenia Joanny Mróz też już przerobiłam jakiś czas temu🤷🏻‍♀️ Jeszce bebiprogram jest fajny ☺️ ale to bardziej z opieki nad dzieckiem
 
reklama
Ja dzis po badaniu krzywej cukrowej czekam na wyniki. Powiem wam 2 godziny spędziłam na świeżym powietrzu na ławeczce przed przychodnią cieszyłam się jak dziecko że mogłam na tyle czasu wyjść z domu 😊 tylko teraz najgorsze oczekiwanie na wyniki krwi bo nie robiłam ponad 2 miesiące mam nadzieję że wszystko dobrze wyjdzie.
Na pewno wszystko wyjdzie dobrze :)
Ojej też posiedziałabym tak na dworze 😀 a nie w malutkim mieszkaniu...cóż za tydzień w sobotę będe miała wizytę u lekarza, to liczę na ładną pogodę 😁
 
Dzisiaj mam jakiś ciężki dzień 😞 od rana jakoś źle się czuje... brzuch mnie boli co jakiś czas i mdli mnie jak na początku ciąży... zastanawiam się, czy to dlatego że Mały szaleje cały dzień, kopie po narządach i chyba dlatego jest tak mi źle...też tak miewacie jak Wasze maleństwa są bardzo aktywne?
 
Dzisiaj mam jakiś ciężki dzień 😞 od rana jakoś źle się czuje... brzuch mnie boli co jakiś czas i mdli mnie jak na początku ciąży... zastanawiam się, czy to dlatego że Mały szaleje cały dzień, kopie po narządach i chyba dlatego jest tak mi źle...też tak miewacie jak Wasze maleństwa są bardzo aktywne?
Jak mała mnie kopie mocno cały dzień to w nocy nie śpię , brzuch twardy i boli 😔
 
U mnie się chyba juz powoli cos zaczyna, ciągle lecia mi gesty biały śluz chyba czop mi się odrywa, majtki mokre nie wiem czy od śluzu czy wody mi się Sącza? teraz obudziły mnie bóle ja na miesiaczke 😱 ale jeszcze do wytrzymania oj chyba znaczne rodzic niedługo, niunio dostał właśnie czkawki, a ja się zastanawiam czy to juz czy to po prostu takie przygotowania maciy, jak sie ten bol bardzo będzie utrzymywał to nie wiem może na jakieś ktg pojechać .. 😱
 
reklama
U mnie się chyba juz powoli cos zaczyna, ciągle lecia mi gesty biały śluz chyba czop mi się odrywa, majtki mokre nie wiem czy od śluzu czy wody mi się Sącza? teraz obudziły mnie bóle ja na miesiaczke 😱 ale jeszcze do wytrzymania oj chyba znaczne rodzic niedługo, niunio dostał właśnie czkawki, a ja się zastanawiam czy to juz czy to po prostu takie przygotowania maciy, jak sie ten bol bardzo będzie utrzymywał to nie wiem może na jakieś ktg pojechać .. 😱
Który tydzień jesteś?
 
Do góry