reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Jestem przerażona znowu mi się 6 skróciła szyjka 1.88cm jest teraz tydzień temu była 2.22cm prawie pół cm w tydzień to chyba dużo
 
reklama
No zaraz mnie coś trafi. W poniedziałek na wizycie, po badaniu lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku i z wydzieliną i z pessarem poczym przepisał mi tabletki na grzybicę ,,gyno-femidazol" przecież nic mnie nie piecze, nie swędzi, wydzielina jak woda, zapachu nie ma. Chodzi mi o to, ze powiedział iż jest ok, przepisał kolejny lek dopochwowy i nie poinformował mnie jak go używać, a biorę luteinę i jeszcze macmirror. No jak ja mam to brać i po co? Koktajl zrobić i zaaplikować? Z tego co czytam to przy tym gyno-femidazol trzeba luteinę brać podjęzykowe, a nie dopochwowo. Nie mam do niego numeru tel, bo przyjmuje w gabinecie przy szpitalu i nawet nie mam go jak ochrzanić.
Dziwne...po co 2 tabletki inne na grzybicę, Ja mam luteinę i nystatynę i tyle
 
Jej DzIewczyny naskrobalyscie tyle stron a mi nie przychodziły powiadomienia i tak się zastanawiałam co taka cisza u was 😱🤦🏻‍♀️

Co do mokrej bielizny to też mam schizy... Ostatnio mi doktor robił test na wody płodowe bo wariowałam ale na sCzescie to nie to..a bardzo dużo tego i ciągle mokro...

@Amnesia Co do luteiny i innych tabletek dopochwowych to ja miałam nystatyne.. Tego gynal.. Coś tam nie stosowałam ale mi kazał brać np jedną tabletkę a po godzinie dwóch aplikować drugą 🤷🏻‍♀️
 
Dziękuję za słowa otuchy. Jutro zadzwonię jeszcze do swojego lekarza i spytam o jego zalecenia.
Jeszcze tydzień temu szyjka według niego była dluga, a teraz.. Na chwilę obecną nie pozostaje nic innego tylko leżeć, brać Magnez i nospę
Szyja krotka to ponizej 25mm przed bodajze 22tc, ale to jest ciaza bliźniacza, wiec pewnie normy sa inne. Magnez pomaga na skurcze i slracanie (ja biore 3x2magneb6), nospy niektorzy ginekolodzy nie polecaja, bo zmiekcza szyje. Lepsza jest spas...lina. obok na sali lezy dziewczyna w ciazy blizniaczej - pessar od 24tc, w pn ma cc w 37tc. Dasz rade. Tak, ze uszy do gory:)
 
Szyja krotka to ponizej 25mm przed bodajze 22tc, ale to jest ciaza bliźniacza, wiec pewnie normy sa inne. Magnez pomaga na skurcze i slracanie (ja biore 3x2magneb6), nospy niektorzy ginekolodzy nie polecaja, bo zmiekcza szyje. Lepsza jest spas...lina. obok na sali lezy dziewczyna w ciazy blizniaczej - pessar od 24tc, w pn ma cc w 37tc. Dasz rade. Tak, ze uszy do gory:)
Cos mnie ominelo ? W szpitalu jestes ?
 
reklama
Do góry