reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Cos mnie ominelo ? W szpitalu jestes ?
Wczoraj zaczelam czwarty tydzien na PC, dostalam skierowanie, bo mi szew zaczal schodzic (wisial juz na 2-3mm). Poki co wstrzymuja sie z zalozeniem pessara, bo strach, ze sie zacznie akcja porodowa. Wczoraj dowiedzialam sie, ze mam rozwarcie na ciasny palec. Czytam Was caly czas, ale malo pisze, zeby nie smecic. We wtorek skoncze 30tc i mysle, ze glowa troche odpocznie🙂
 
Wczoraj zaczelam czwarty tydzien na PC, dostalam skierowanie, bo mi szew zaczal schodzic (wisial juz na 2-3mm). Poki co wstrzymuja sie z zalozeniem pessara, bo strach, ze sie zacznie akcja porodowa. Wczoraj dowiedzialam sie, ze mam rozwarcie na ciasny palec. Czytam Was caly czas, ale malo pisze, zeby nie smecic. We wtorek skoncze 30tc i mysle, ze glowa troche odpocznie🙂
A jak sobie dajesz radę w szpitalu te 4 tygodnie ? Ja mam wizytę w środę u swojego lekarza i wcześniej wspominał że gdyby coś wyszło nie tak to od 30 tygodnia kładzie mnie na szpital i czekamy do 34 tyg.
 
Wczoraj zaczelam czwarty tydzien na PC, dostalam skierowanie, bo mi szew zaczal schodzic (wisial juz na 2-3mm). Poki co wstrzymuja sie z zalozeniem pessara, bo strach, ze sie zacznie akcja porodowa. Wczoraj dowiedzialam sie, ze mam rozwarcie na ciasny palec. Czytam Was caly czas, ale malo pisze, zeby nie smecic. We wtorek skoncze 30tc i mysle, ze glowa troche odpocznie🙂
Dziewczyny z rozwarciem i bez żadnych szwów i pesserow leżą po parę tygodni i nic się nie dzieje. A Ty jesteś już w 30 tygodniu !!! Napewno będzie wszystko dobrze i w szpitalu jesteś więc gdyby się coś zaczęło dziać są obok. 😏
 
Eh nie mam pojęcia. Na pewno nie będę tego używać bez żadnych zaleceń, a 8 czerwca na wizycie mu to powiem. Poza tym to lek, który ma leczyć grzybicę - bardzo przepraszam mojego doktorów ale akurat gdybym ją miała, to bym wiedziała, czuła, bo to przecież piecze jak diabli, swędzi jak nie wiem co i śluz jest konsystencji serowatej, a u mnie nic takiego nie ma, tylko bardzo mokre upławy z pessara, luteiny i macmirror-u. To nie tak, że mam żal i obraziłam się, że śmiał mi tu grzybicę zarzucić tylko jak mam brać coś, czego nie wiem jak używać i do tego nie mam żadnych objawów.

A tak poza tym to dobry wieczór 🙃 mam nadzieję, że jutro będzie dla nas lepszy dzień, bo tydzień się kończy i zaraz koniec maja 🙂
 
Eh nie mam pojęcia. Na pewno nie będę tego używać bez żadnych zaleceń, a 8 czerwca na wizycie mu to powiem. Poza tym to lek, który ma leczyć grzybicę - bardzo przepraszam mojego doktorów ale akurat gdybym ją miała, to bym wiedziała, czuła, bo to przecież piecze jak diabli, swędzi jak nie wiem co i śluz jest konsystencji serowatej, a u mnie nic takiego nie ma, tylko bardzo mokre upławy z pessara, luteiny i macmirror-u. To nie tak, że mam żal i obraziłam się, że śmiał mi tu grzybicę zarzucić tylko jak mam brać coś, czego nie wiem jak używać i do tego nie mam żadnych objawów.

A tak poza tym to dobry wieczór 🙃 mam nadzieję, że jutro będzie dla nas lepszy dzień, bo tydzień się kończy i zaraz koniec maja 🙂
To nie do końca tak jest z tą grzybicą 😉 Ja mam od początku ciąży i nigdy mnie nie bolalo, nie piekło i nie swedzialo 😛
 
A u mnie już trochę lepiej! Dziś cały dzień leciały łzy chyba po 8 tygodniach leżenia przyszedł ten dzień kiedy musiałam to wszystko wyrzucić z siebie 😔 teraz trochę żałuję bo dzidzia niespokojna ale lepiej tak jak bym miała to wszystko w sobie trzymać...
 
reklama
To nie do końca tak jest z tą grzybicą 😉 Ja mam od początku ciąży i nigdy mnie nie bolalo, nie piekło i nie swedzialo 😛

Czyli nic, żadnych objawów? Kurcze. To co ja mam zrobić jak mi ten mój piernik dawkowania nie wypisał. Muszę poczekać cały kolejny tydzień do wizyty. Ja to już nic nie rozumiem. Jak nie urok to.. 😤
 
Do góry