reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny!!!! Rodze!! Wody mi odeszły!! Jestem w szpitalu, narazie 2cm rozwarcia podobno, boli jak cholera [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31]modlcie się za mnie i dziecko
Trzymam kciuki!!!!
Dasz radę Kochana!
Wszystko będzie dobrze[emoji123][emoji123][emoji123][emoji123]
 
Dziewczyny!!!! Rodze!! Wody mi odeszły!! Jestem w szpitalu, narazie 2cm rozwarcia podobno, boli jak cholera 😫😫😫😫modlcie się za mnie i dziecko

Jejku czuję się tak, jakbym to ja rodziła taka ekscytacja hehe ale super! Ja wiem, że takie rady przy porodzie, to sobie mogę w kieszeń w sadzić ale spróbuj nie skupiać się na bólu tylko na tym, że wreszcie poznasz swojego maluszka i będziesz mogła wrócić do żywych! Koniec z bólami krzyża, zamartwianiem się przez długie tygodnie o malucha, a zamiast tego normalne funkcjonowanie i zdrowa dzidzia! Trzymam mocno kciuki!

Noo to dzisiaj będziesz głównym tematem na tym wątku hehe

Powodzenia! 😍
 
reklama
Tylko luteina dopochwowa duphaston magnes i leżenie ale nawet nie mówił żeby leżeć cały czas tylko sie oszczędzać muszę chyba do innego lekarza iść skonsultować
Miałam dokładnie takie same zalecenia. Szyjkę 1.8 miałam w 26tc. W 29tc szyjka miała 1 cm i zrobiło się 1-1.5cm rozwarcie.. dotrwałam tak do 37+4 ;) Jak ja poszłam do innego lekarza to już było tylko gorzej i baaaardzo tego żałowałam 😅
 
Do góry