reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny lezace napiszcie mi proszę co wy robicie tak całe dnie leżąc? Ja już mam dość tych filmów i książek 😥 jest 10 rano przede mną cały dzień a ja nie mam pomysłu... zauważyłam że przez te nudy nakręcam się i myślę o glupotach
Może oglądaj filmiki o opiece nad maleństwem? Albo jakieś live ekspertów...ja tak staram się nie skupiać na głupim myśleniu 😊no i codziennie uczę się języka obcego z kursu, może kiedyś zdam w końcu certyfikat 😁
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chyba już fiksuje i czasami gadam od rzeczy 😂😂 niedługo jadę do dentysty i zobaczę, co powie(na szczęście zgodziła się mnie szybko przyjąć)
Oglądam filmy, czytam, gram na komórce w jakieś układanki, czytam głupoty, szukam w necie co jeszcze zamówić dla Dziecka. Muszę kupić laktator elektryczny. Czytałam o karmieniu mlekiem matki bardziej naukowe artykuły...
 
Ja cały czas się boje, że nie rozpoznam porodu. Mówią, że boli, ale skurcze przed samym porodem bolą nawet dobe a nie chce leżeć bez sensu w szpitalu. Chce pojechać w odpowiednim czasie. Czuje, że urodzę w aucie 🤪
 
Napisz po wizycie
Jestem po i okazało się, że stomatolog nic tam nie widzi...ropy nie ma w dziąsle, ząb upukala i nie bolało...kazała mi obserwować w razie czego da antybiotyk, jakby było gorzej. Bo ta akurat uważa że RTG mi w ciąży nie zrobi. I po porodzie zrobi RTG i zobaczymy czy coś jest nie tak...
Być może jak myłam zęby, to mocno podrażniła szczoteczka dziąsło...

Jestem spokojniesza 😊 oby tak zostało :)
 
Jestem po i okazało się, że stomatolog nic tam nie widzi...ropy nie ma w dziąsle, ząb upukala i nie bolało...kazała mi obserwować w razie czego da antybiotyk, jakby było gorzej. Bo ta akurat uważa że RTG mi w ciąży nie zrobi. I po porodzie zrobi RTG i zobaczymy czy coś jest nie tak...
Być może jak myłam zęby, to mocno podrażniła szczoteczka dziąsło...

Jestem spokojniesza 😊 oby tak zostało :)
Widzisz spokojnie, wyślij męża po miękką szczotkę i pastę do zębów typu lacalut ona działa łagodząco i przeciwbólowo. Tylko nie myj nią języka xD u Babci kiedyś umyłam i miałam wrażenie, że coś jest nie tak xD jakiś nie mój xD

Taaa i zobaczycie urodzę w aucie 🤣 tylko nie w tym tygodniu pls 🤣

O 15:00 muszę wyjść z domu żeby dojechać do lekarza na 16:00. Korki jak diabli. Czy w 35tc muszę mieć pełen pęcherz do USG? Zapomniałam zapytać czy dalej mam się męczyć.
 
Widzisz spokojnie, wyślij męża po miękką szczotkę i pastę do zębów typu lacalut ona działa łagodząco i przeciwbólowo. Tylko nie myj nią języka xD u Babci kiedyś umyłam i miałam wrażenie, że coś jest nie tak xD jakiś nie mój xD

Taaa i zobaczycie urodzę w aucie 🤣 tylko nie w tym tygodniu pls 🤣

O 15:00 muszę wyjść z domu żeby dojechać do lekarza na 16:00. Korki jak diabli. Czy w 35tc muszę mieć pełen pęcherz do USG? Zapomniałam zapytać czy dalej mam się męczyć.
Nigdy mi nie kazali mieć pełnego pęcherza 🙄
 
I prostaglandyny ze spermy też mocno skracają i otwierają szyjkę. Więc trzeba uważać. U nas po seksie było słabo dlatego powiedziałam lekarzowi, że mam po stosunku twardy brzuch. Tak odkryłam problem z szyjką.
Non stop liczę, że po 36tc pozwoli nam z prezerwatywą 😜
Ja mam szyjkę 27mm i 1,5cm rozwarcie wewnętrzne i nam lekarz nie zakazał seksu tylko ma być bez wytrysku lub ewentualnie z prezerwatywą. Pozwolił nawet na orgazm ale bez dużych skurczów macicy. Mimo to ja i tak trochę się boję.
 
reklama
Ja mam szyjkę 27mm i 1,5cm rozwarcie wewnętrzne i nam lekarz nie zakazał seksu tylko ma być bez wytrysku lub ewentualnie z prezerwatywą. Pozwolił nawet na orgazm ale bez dużych skurczów macicy. Mimo to ja i tak trochę się boję.
Ja miałam całkowity zakaz. Ba! Ja nawet miałam zakaz dotykania brzucha..
Przed porodem myślałam sobie, że jeszcze trzeba te 6tyg połogu odczekać..to jak się rzucę.. 🤣 A tu posucha do dzisiaj 😅 U mnie karmienie sprawiło, że moje libido jest na poziomie 0 albo i jeszcze niżej 😅🤦‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Do góry