reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

O kurcze, ciekawe czy jej zatrzymają tą akcję. Wow ale szyjka 🤩 jak leżałam z pierwszym to pod koniec z kolką nerkową i mi robili ktg to położne się mnie pytały czy czuje pojedzyncze skurcze, bo podobno takie to już każdy czuje. Ale nie wiem na jakim poziomie były. Ja w każdym razie nie czułam 😊
Ona mówi, że czuje twardnienie brzucha tylko
 
reklama
Nie dziewczyny ja mam dziś jakiegoś pecha teraz znów przyjechali męża znajomi i jego wspaniała dziewczyna przyleciała do mnie i opowiedziała mi jak jej znajoma poroniła przez szyjkę w 5 miesiącu i jak ja mam nie zwaryjowac?
 
Nie dziewczyny ja mam dziś jakiegoś pecha teraz znów przyjechali męża znajomi i jego wspaniała dziewczyna przyleciała do mnie i opowiedziała mi jak jej znajoma poroniła przez szyjkę w 5 miesiącu i jak ja mam nie zwaryjowac?
nie nakręcaj się pewnie ta koleżanka nie wiedziała ze ma problemy z szyjka a Ty wiesz i leżysz
 
Nie dziewczyny ja mam dziś jakiegoś pecha teraz znów przyjechali męża znajomi i jego wspaniała dziewczyna przyleciała do mnie i opowiedziała mi jak jej znajoma poroniła przez szyjkę w 5 miesiącu i jak ja mam nie zwaryjowac?
Spokojnie. Są takie babole które uwielbiają siać zamęt. Tajemncza koleżanka, kuzynka itp... wszystko po to, żeby komuś dowalić.
Edit: może jest zazdrosna o Twoją ciążę? O związek?
 
Masakra jakaś wystarczy jedna taka osoba i człowiek boi się 10 razy bardziej
To teraz ja dla równowagi zacytuję moją teściową "kiedyś żadna nie miała szyjki takiej bo nie badali, teraz ciągle tylko szukają sobie chorób by leżeć na dupsku w łóżku. Kiedyś kobiety normalnie pracowały fizycznie i rodziły zdrowe dzieci. Teraz mimozy rodzą przez leżenie chorowite dzieciaki. A ogólnie to koleżanka* córki miała szyjkę 10mm i bez leków urodziła w 40tc"

*Tajemnicza koleżanka
 
reklama
Czy Wasze Maluchy (około 30, 31tc)też się jeszcze przekręcają? Rano był głową w dół i miał ja po lewej stronie, teraz czułam wypychanie i napięcie chwilowe po prawej stronie brzucha i teraz czuję czkawkę pod żebrami po prawej stronie.
 
Do góry