reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
 
reklama
Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
Super, że maz może do Ciebie przychodzić. A bezpieczeństwo Twoje i Maluszka jest na pierwszym miejscu :)
 
Dziewczyny wczoraj na wizycie miałam 3 cm rozwarcia a dzisiaj już taki bronzowy śluz i bóle okresowe myślicie że to już jestem w z om 37 i 2 dni a według usg prenatalne pierwsze 37 i 6 dni
Ja przed porodem miałam takie lekkie brązowe plamienia. Mniej więcej tydzień przed i w dniu porodu. Też miałam 3 cm rozwarcia😀
 
Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
To dobra długość, ale dobrze, że tak troszczą się, zawsze będziesz spokojniesza 😊 i fajnie, że mąż Ciebie odwiedzi 😊 ps ja teraz sama oglądam ciągle seriale lub rozwiązuje krzyżówki, byle dolezec każdy kolejny dzień 😊
 
Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
To po co Cię trzymają w szpitalu? W sensie jakie masz wskazanie do pobytu w szpitalu do końca ciąży? Tutaj wypuszczali dziewczyny z 7 mm szyjkami do leżakowania w domu, wiec ciekawa jestem jak uzasadniają to w Twoim przypadku :) Aaaa i kiedy Ci szew zakładali? Teraz jakoś? bo pamietam, ze Pisałaś, ze nic nie masz, chyba ze coś mi umknęło
 
Dziewczyny jestem w 25 tc, 3 tyg temu okazało się, że szyjka się skraca. Miałam lekkie bóle brzucha jak miesiączkowe kilka razy dziennie, później doszły bóle pleców. Okazało się, że szyjka skróciła się z 4,4 do 3,5 cm. Od dwóch tyg biorę luteinę dwa razy dziennie i generalnie więcej odpoczywam. Czy u Was luteina zahamowała skracanie szyjki? Wizytę kontrolną mam we czwartek i trochę się stresuje.
 
Wczoraj na ktg bie było żadnych skurczy
Poczekaj, do skurczy jeszcze może być trochę czasu. Ja po 2 godzinach od odejścia wód dostałam jakichkolwiek skurczy. I wtedy już co 2 min a za ok. Godzinę było pełne rozwarcie i parte. A czop odszedł mi 4 dni wcześniej.

Bardziej chodziło mi że już się zaczyna w sensie, że to już za chwilę. Niż że już akcja porodowa 😉
 
reklama
Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
O kurcze. To ja mam 7mm że szwem i jestem w domu. I wstaje do toalety. I nawet odgrzać sobie lub dziecku posiłek.
 
Do góry