reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mój lekarz chyba trochę przesadza... albo nie ufa mi na tyle, że będę leżeć w domu. 😅 szew mam założony od niedawna, zapobiegawczo.
W sumie u nas w Poznaniu dużo pacjentek z wątpliwa szyjka trzymają do bezpiecznego terminu w szpitalu, może taka polityka prowadzenia ciąży z ryzykiem 🤔
Zawsze w sumie można wyjść też na własne życzenie
 
reklama
Mój lekarz chyba trochę przesadza... albo nie ufa mi na tyle, że będę leżeć w domu. 😅 szew mam założony od niedawna, zapobiegawczo.
W sumie u nas w Poznaniu dużo pacjentek z wątpliwa szyjka trzymają do bezpiecznego terminu w szpitalu, może taka polityka prowadzenia ciąży z ryzykiem 🤔
Zawsze w sumie można wyjść też na własne życzenie
Ojj nie każdy 😅 ja z wątpliwą szyjką bez zabezpieczenia leżałem w domu (raz szpital na sterydy i magnez i drugi raz na sam magnez). Co prawda lekarz z polnej po miesiącu olewania tematu chciał mnie położyć w szpitalu ale po konsultacji z moją lekarką prowadzącą nie skorzystałam z jego propozycji 😅🙈
 
Kurde nie dość że mam szyjke 3,5 cm ze szwem, czyli wg mnie jest ok, to I tak będę leżeć do końca w szpitalu... Nawet do toalety I na mycie mam nie wstawać... Chyba trochę dramatyzują.. udało mi się wywalczyć wizyty męża 😉 dobrze że jest netflix 🤪
Jeju współczuje Ci bardzo niby dobrze człowiek pod opieka ale tyle czasu w szpitalu ja bym się zatęskniła za mężem kociakiem moim łóżeczkiem. Kurczę jak nawet do wc nie chodzisz, żebyś odleżyn nie dostała jakiś 😬
 
Ojj nie każdy 😅 ja z wątpliwą szyjką bez zabezpieczenia leżałem w domu (raz szpital na sterydy i magnez i drugi raz na sam magnez). Co prawda lekarz z polnej po miesiącu olewania tematu chciał mnie położyć w szpitalu ale po konsultacji z moją lekarką prowadzącą nie skorzystałam z jego propozycji 😅🙈
Ania A jaka miałaś szyjke I jaki tc urodziłas? Mnie mój prowadzący namówił, ale na szczęście nie leżę na polnej 😊
 
Ojj nie każdy 😅 ja z wątpliwą szyjką bez zabezpieczenia leżałem w domu (raz szpital na sterydy i magnez i drugi raz na sam magnez). Co prawda lekarz z polnej po miesiącu olewania tematu chciał mnie położyć w szpitalu ale po konsultacji z moją lekarką prowadzącą nie skorzystałam z jego propozycji 😅🙈
Ile cię trzymali w szpitalu na podanie sterydów? Ja mam iść w 30 tyg. I zastanawiam się ile czasu tam będę siedzieć....już mi się coś robi jak myśle o szpitalnym jedzeniu dla cukrzyków😱
 
Ojj nie każdy 😅 ja z wątpliwą szyjką bez zabezpieczenia leżałem w domu (raz szpital na sterydy i magnez i drugi raz na sam magnez). Co prawda lekarz z polnej po miesiącu olewania tematu chciał mnie położyć w szpitalu ale po konsultacji z moją lekarką prowadzącą nie skorzystałam z jego propozycji 😅🙈
Ile udało się Tobie wytrzymać do porodu zapakowana?:) Kurcze jak tak Was czytam, to się zastanawiam, czemu mój lekarz spokojnie uznaje, żeby nawet teraz nie iść na te sterydy na płucka...🤔🙈
 
Ania A jaka miałaś szyjke I jaki tc urodziłas? Mnie mój prowadzący namówił, ale na szczęście nie leżę na polnej 😊
W 20tc 2.7cm,
23tc 2-2.5cm,
26tc 1.8cm,
29tc 1cm i rozwarcie 1cm,
34tc szyjki prawie że brak, rozwarcie 2cm
Urodziłam 37+4 albo 37+5 🤔😅
No i to jest ten plus, że nie jesteś na polnej 😁 ja incydent z polną miałam tylko z własnej głupoty..

Ile cię trzymali w szpitalu na podanie sterydów? Ja mam iść w 30 tyg. I zastanawiam się ile czasu tam będę siedzieć....już mi się coś robi jak myśle o szpitalnym jedzeniu dla cukrzyków😱
Byłam 2-3doby

Ile udało się Tobie wytrzymać do porodu zapakowana?:) Kurcze jak tak Was czytam, to się zastanawiam, czemu mój lekarz spokojnie uznaje, żeby nawet teraz nie iść na te sterydy na płucka...🤔🙈
37+4 albo 37+5..Już dokładnie nie pamiętam 😅
 
W 20tc 2.7cm,
23tc 2-2.5cm,
26tc 1.8cm,
29tc 1cm i rozwarcie 1cm,
34tc szyjki prawie że brak, rozwarcie 2cm
Urodziłam 37+4 albo 37+5 🤔😅
No i to jest ten plus, że nie jesteś na polnej 😁 ja incydent z polną miałam tylko z własnej głupoty..


Byłam 2-3doby


37+4 albo 37+5..Już dokładnie nie pamiętam 😅
O kurczę jestem w szoku że bez żadnego zabezpieczenia tak ładnie ta szyjka wytrzymała 😯
 
reklama
W 20tc 2.7cm,
23tc 2-2.5cm,
26tc 1.8cm,
29tc 1cm i rozwarcie 1cm,
34tc szyjki prawie że brak, rozwarcie 2cm
Urodziłam 37+4 albo 37+5 🤔😅
No i to jest ten plus, że nie jesteś na polnej 😁 ja incydent z polną miałam tylko z własnej głupoty..


Byłam 2-3doby


37+4 albo 37+5..Już dokładnie nie pamiętam 😅
Wiesz Twoja historia napawa mnie optymizmem, że jeszcze z te minimum dwa tygodnie wyleze w domu z synkiem w brzuszku 😁 staram się w to mocno wierzyć 😊a twardniał Tobie brzuch w ciąży?
 
Do góry