reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Strasznie boli mnie kręgosłup od środy. Leżę praktycznie cały dzień. Moje bicze wodne i amol nie pomagają. Ból jest na granicy wytrzymałości. najchętniej położyłabym się na szpital żeby coś z tym zrobili, ale wiem że nie wystaje kilku godzin na sorze. Nie mogę Wogóle siedzieć. W pozycji pionowej jakieś 30min tylko. Boli jak leżę. Już nie wiem co mam robić. Na szczęście w środę wizyta u gina. Myślicie że on mógłby z takiego powodu dać skierowanie na szpital?
 
Kurcze muszę ogarnąć teorię! Zapomniano mi dać instrukcję obsługi po porodzie 😜 poczytam serio. Już jest bosko.
No właśnie mi też nie dali.. szkoda że razem z dzieckiem nie wychodzi taka instrukcja 😅 ja tego nie pisalam, żeby się wymądrzać czy coś bo w tym temacie to nadal jestem zielona..ale ot tak, może coś po prostu się przyda ;) jeśli źle to odebrałaś to przepraszam :)
A synek cuuudowny! 🤩


@jestemtu jak tam dzisiaj na wizycie? Jak szyjka?
 
Dziewczyny, mam pytanie: moja dr kazała mi zwracać uwagę na ból podbrzusza przy szyjce. Moja młoda jest ułożona miednicowo, więc masakruje mi właśnie podbrzusze, pachwiny, obyt i szyjkę; zaczyna ok 20 i tak potrafi całą noc. Od kilku dni jest tak ułożona, że ból jest niemiłosierny i promieniuje mi aż do bioder. I pytanie: jak odróżnić ból podbrzusza, który powinien mnie zaniepokoić w związku z szyjką od bólu związanego z uciskiem i wypinaniem się dziecka? Nie chce brać nospy/innego rozkurczowego bez potrzeby; skurcze i twardnienia czuję dużo wyżej, ale podbrzusze też boli 🤦🤷.
 
A ja juz nie wiem co jesc 🤦‍♀️Rano chleb z szynka pomidor sałata po 1h cukier 166! Teraz jogurt z płatkami 1 łyżka orzechy 4 truskawki cukier 136🤦‍♀️
Ja rano na śniadanie jem bardzo mało...tzn. na pierwsze śniadanie, żeby się trzustka rozruszała ☺️ zazwyczaj jedną kromkę chleba orkiszowego pełnoziarnistego (taka mała kromeczka) + jajecznica+warzywa. Albo zamiast jajecznicy jakaś parówka z dobrym składem. Na początku też nie wiedziałam, co mam rano zjeść, żeby cukry były w normie... Tylko się wkurzałam... Teraz już jest zdecydowanie lepiej.
 
Dzieki dziewczyny bede probowac a Za tydzien mam dostac diete od diabetologa. Chleby probowalam juZ 3 I po kazdym wywala🤦‍♀️Mam teraz chleb ig sprobuje jedna Kromke I Zobaczymy

Jak nie będę mogła urodzić w PF to na chodniku przed 😛 dobrze,ze daszek mają to nie zmokne w razie deszczu

Produkty dedykowane cukrzykom nie są wskazane dla kobiet w ciąży. Ja mam na nie zakaz.

Nie martw się @Sunflower01 przecież mają te namioty na covid wrazie czego. Ja zamierzam się tam zadekować jakby coś 😁
 
reklama
Dziewczyny, mam pytanie: moja dr kazała mi zwracać uwagę na ból podbrzusza przy szyjce. Moja młoda jest ułożona miednicowo, więc masakruje mi właśnie podbrzusze, pachwiny, obyt i szyjkę; zaczyna ok 20 i tak potrafi całą noc. Od kilku dni jest tak ułożona, że ból jest niemiłosierny i promieniuje mi aż do bioder. I pytanie: jak odróżnić ból podbrzusza, który powinien mnie zaniepokoić w związku z szyjką od bólu związanego z uciskiem i wypinaniem się dziecka? Nie chce brać nospy/innego rozkurczowego bez potrzeby; skurcze i twardnienia czuję dużo wyżej, ale podbrzusze też boli 🤦🤷.

Napewno takie bóle, które przypominają okresowe i takie, które promieniują do krzyża. Tak mi zawsze lekarz powtarzał 🙂
 
Do góry