reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

No właśnie zlazlam z fotela dziewczyny i jestem przerażona 😱 Badal tylko wziernikiem i palpitacyjnie. 30 tydzień, a mi zrobiło sie rozwarcie na 1 cm 😱

To prawda z rozwarciem można długo chodzić ale szkoda że takie rzeczy się dzieją jak ma się szew. Czyli to oznacza że ten szew raczej nie trzyma tej szyjki i tylko delikatnie ją oplata? To pewnie do domu jeszcze nie wrócisz?
 
reklama
O i co lekarz na to? Ponoc przy kolejnych porodach nieraz rozwarcie wgl jest od samego poczatku i nic to nie znaczy, zreszta i z rozwarciem mozna długo wytrzymac
Dwa tygodnie temu rozwarcia nie było 😱 Najpierw wziernikiem mnie zbadal, niby bez zmian. Poprosiłam o posiew - stwierdził, ze nie ma potrzeby. Potem włożyl palce - rozwarcie, pobrał od razu posiew.
 
To prawda z rozwarciem można długo chodzić ale szkoda że takie rzeczy się dzieją jak ma się szew. Czyli to oznacza że ten szew raczej nie trzyma tej szyjki i tylko delikatnie ją oplata? To pewnie do domu jeszcze nie wrócisz?
Tak, u mnie od 19tego tyg temat szwu niepewny. Niby jest, niby się zsunal, niby trzyma, niby nie... 🥴
 
Tak, u mnie od 19tego tyg temat szwu niepewny. Niby jest, niby się zsunal, niby trzyma, niby nie... 🥴

I przecież tylko lezysz, a takie wychodzą komplikacje. Więc dobrze że Cie zatrzymali i w domu nie kusiło Cie na niepotrzebne chodzenie 🙂 moja siostra miała rozwarcie od 5 miesiąca i szczęśliwie donosiła będąc w domu. Trzeba być dobrej myśli, dobrze, że to już 30 tyg 😀 ja zazdroszczę juz takiego wyniku 😀
 
I przecież tylko lezysz, a takie wychodzą komplikacje. Więc dobrze że Cie zatrzymali i w domu nie kusiło Cie na niepotrzebne chodzenie 🙂 moja siostra miała rozwarcie od 5 miesiąca i szczęśliwie donosiła będąc w domu. Trzeba być dobrej myśli, dobrze, że to już 30 tyg 😀 ja zazdroszczę juz takiego wyniku 😀
Ja już od dawna jestem przygotowana psychicznie na nawet jak najdluzszy pobyt w szpitalu 😊 Ale przyznaję, ze przy tej miekkiej szyjce i rozwarciu ogarnia mnie trochę przerazenie 😱
 
reklama
Do góry