reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
To Wy juz jesteście bardzo bezpieczne dziewczyny :) jeszcze troszke i bedziecie tulic swoje maluchy! A te szyjki odejda w zapomnienie, powiem Wam ze u mnie juz mies minal od porodu a ja ciagle nie moge sie nacieszyc ze juz sie nie musze ta szyjka martwic, a pokaze Wam wgl swoja coreczke (mielismy sesje z mala tuz po narodzinach) ;)
 

Załączniki

  • Roksana-22.jpg
    Roksana-22.jpg
    925,7 KB · Wyświetleń: 75
  • Roksana-25.jpg
    Roksana-25.jpg
    727,8 KB · Wyświetleń: 74
  • Roksana-21.jpg
    Roksana-21.jpg
    834,4 KB · Wyświetleń: 74
To Wy juz jesteście bardzo bezpieczne dziewczyny :) jeszcze troszke i bedziecie tulic swoje maluchy! A te szyjki odejda w zapomnienie, powiem Wam ze u mnie juz mies minal od porodu a ja ciagle nie moge sie nacieszyc ze juz sie nie musze ta szyjka martwic, a pokaze Wam wgl swoja coreczke (mielismy sesje z mala tuz po narodzinach) ;)
Ojej! Sama słodycz! Przepiękne zdjęcia :)

Dziewczyny , czy Wam tez doskwiera taki ból krocza? Jak dłużej poleze/posiedzę to później chodzę jak kaczka i boli całe krocze jakby coś pękło, czasem kroku postawić nie mogę, w nocy przekręcanie z boku na bok tez sprawia dyskomfort. Myślicie, ze główka już jest tak nisko?
 
I czasem jak patrze na corke to mysle ze jednak byla warta kazdego poswiecenia-bo dla nas to lezenie mimo ze jest takie meczace i sie tak chce pojsc cos ugotowac, posprzatac, wyjsc na spacer, pojechac do galerii to potem to jest tylko chwila ktora szybko mija mimo wszystko tak naprawde a dla niej to cale zycie- im pozniej sie urodzi tym latwiej jej bedzie (pod katem zdrowotnym) wiec naprawde warto sie poswiecic ;) nagroda jest bezcenna!
 
Ojej! Sama słodycz! Przepiękne zdjęcia :)

Dziewczyny , czy Wam tez doskwiera taki ból krocza? Jak dłużej poleze/posiedzę to później chodzę jak kaczka i boli całe krocze jakby coś pękło, czasem kroku postawić nie mogę, w nocy przekręcanie z boku na bok tez sprawia dyskomfort. Myślicie, ze główka już jest tak nisko?
U mnie na pewno główką jest nisko, z każdą wizyta lekarz mi o tym mówi, dlatego mam nadzieję, na szybką akcję, bo tylko pessar ją trzyma 🙂 przekręcanie na łóżko to masakra, chodzę jak kaczka, kołysze się na boki. Teraz kiedy lekarz pozwolił na więcej ruchu to ja wgl nie mam siły ani ochoty.
 
reklama
U mnie na pewno główką jest nisko, z każdą wizyta lekarz mi o tym mówi, dlatego mam nadzieję, na szybką akcję, bo tylko pessar ją trzyma 🙂 przekręcanie na łóżko to masakra, chodzę jak kaczka, kołysze się na boki. Teraz kiedy lekarz pozwolił na więcej ruchu to ja wgl nie mam siły ani ochoty.
U mnie tez napewno jest nisko, bo od 30 tygodnia lekarz mi o tym mówi, szyjka miękka, ostatnio miała 2 cm wiec ciekawa jestem czy coś z niej zostało :p
Również mam nadzieje na szybka akcje, jednak nie za szybka żebym zdążyła dziecko komuś podrzucić i dojechać do szpitala 😄
 
Do góry