reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A ile razy dxiennie tak około ? Niewiem jaka jest norma. U mnie 26+4
Ja mieszkam we Francji, zaznaczam to, bo ja tu nie mam No spy. Rozkurczowe, ktore mi dali to spasfon 3xpo 2 tabletki dziennie co 8h. 2x magnez rano i dwa wieczorem, moj znajomy ginekolog z Polski kazal mi tak brac. Plus tabletka witamin. I w razie tez Doliprane, czyli paracetamol, ale to bralam na ból głowy, bo ba poczatku jak zaczęłam leżeć, to straszne bóle głowy miałam.
 
reklama
Ja mieszkam we Francji, zaznaczam to, bo ja tu nie mam No spy. Rozkurczowe, ktore mi dali to spasfon 3xpo 2 tabletki dziennie co 8h. 2x magnez rano i dwa wieczorem, moj znajomy ginekolog z Polski kazal mi tak brac. Plus tabletka witamin. I w razie tez Doliprane, czyli paracetamol, ale to bralam na ból głowy, bo ba poczatku jak zaczęłam leżeć, to straszne bóle głowy miałam.
A ile razy brzuch może stwardnieć w ciągu dnia i jest to norma ?
 
A czy któraś z was miała tak, ze pomimo kroplówek z magnezu i nospy brzuch i tak był napięty głównie podczas siedzenia, stania, chodzenia ?
Mi twardniał brzuch podczas stania i siedzenia bardzo. Na KTG pisały się dość mocne skurcze. Nie pomagała nospa max, buscopan, scopolan ani magnez. Jedyna rada - nie stać i nie siedzieć. Ja nawet w samochodzie leżałam, i w szpitalu na IP na krzesełkach rodem z boiska piłkarskiego.
 
Z tego co wiem około 10 na dzień na etapie przed 30tyg
Zwiększa sie ilość po 30tyg

Biore luteine 2 dzien i odczuwam jakis dyskomfort lekkie swedzenie myślicie ze to przez podrażnienie luteina?nawet
Mi twardniał brzuch podczas stania i siedzenia bardzo. Na KTG pisały się dość mocne skurcze. Nie pomagała nospa max, buscopan, scopolan ani magnez. Jedyna rada - nie stać i nie siedzieć. Ja nawet w samochodzie leżałam, i w szpitalu na IP na krzesełkach rodem z boiska piłkarskiego.
Właśnie nie widzę jakiejś spektakularnej poprawy. Napewno jest lepiej, ale spodziewałam się lepszego efektu... no cóż widocznie ,,ten typ tak ma” . Leze cały czas ...
 
reklama
Do góry