reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Bo dzisiaj chyba jest jakaś aura kijowa.... U mnie też dziś ciężki dzień... A to kłuję, a to pobolewa, ledwo nogę za nogą ciągam🤪 A jeszcze teściowa zawsze z pomocą... dziś mi powiedziała, że od kilku dni wyglądam jakbym miała zaraz wybuchnąć - skarb nie kobieta😁
@Mama2018mama - czekamy na wieści po wizycie
@kwiatek250 - jak mija kolejny dzień bez szwu? Masz siły na szarżowanie po domu?
 
U nas dziś 12 stopni na plusie. Zrobiłam sobie najdłuższy spacer na świecie... poszłam po pocztę. Ponad godzinę w dwie strony szłam, żółw by mnie prześcignął🐢. Ugotowałam potem zupę resztkami sił, w międzyczasie wstawiłam pranie i popołudnie spędzam na kanapie, więc ja mogę powiedzieć, że mam bardzo udany dzień. Dzidzię czuję bardzo na dole, pachwiny mi chce rozerwać i taka spokojona dziś jest, więc może to jakiś znak🤔😋🙃, albo moje urojenie, bo ja tak czekam🥰.
Dziś jest 37+5🎉🎊.
 
Bo dzisiaj chyba jest jakaś aura kijowa.... U mnie też dziś ciężki dzień... A to kłuję, a to pobolewa, ledwo nogę za nogą ciągam🤪 A jeszcze teściowa zawsze z pomocą... dziś mi powiedziała, że od kilku dni wyglądam jakbym miała zaraz wybuchnąć - skarb nie kobieta😁
@Mama2018mama - czekamy na wieści po wizycie
@kwiatek250 - jak mija kolejny dzień bez szwu? Masz siły na szarżowanie po domu?
Mnie się dzisiaj chce wyć na potęgę ☹ nawet nie wiem o vo. Wczoraj byłam na wizycie i wszystko ok, a dziś taki kryzys. Nie wiem, może to na zmianę pogody 🤷‍♀️ czymś próbuję się pocieszyć
 
Sorka ze odrazu nie napisałam ale wychodząc od doktora tak mnie rozbolal zoladek ze w samochodzie myślam ze umrę :)
Szyjka się zatrzymała na 3 cm ale rozmiękła
Za tydzień mam na sterydy w razie co :)
Doktor powiedział ze moge zupę gotować lub u prasować mezowi koszule
 
reklama
Do góry