reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Czy mozna cos zaradzić na miekka szyjke? Bo widzę ze jak lezalam to sie skrocila a jak łaziłam trochę to trzyma w miejscu
 
Czy mozna cos zaradzić na miekka szyjke? Bo widzę ze jak lezalam to sie skrocila a jak łaziłam trochę to trzyma w miejscu
Gów.... wiem więc się wypowiem 😉 miękka szyjka to chyba będzie taka jej uroda... Przynajmniej u mnie zawsze miękka i luźna, ale czy to jest cechą danego organizmu - nie wiem🤷 Pojęcia nie mam czy jest coś co ją utwardzi, umocni.... Dobrze że się nie skraca - swoją drogą masakra z tymi szyjkami - leżałaś i się skróciła, chodziłaś i trzyma w miejscu ale rozmiękła.....
 
Ja od początku mam miękka,luźną i otwarta ale na szczęście nie powoduje to u mnie skracania a nawet się wydłużyła ☺ także chyba nie jest tak źle z tymi miękkimi szyjka miękkimi ☺
Gów.... wiem więc się wypowiem 😉 miękka szyjka to chyba będzie taka jej uroda... Przynajmniej u mnie zawsze miękka i luźna, ale czy to jest cechą danego organizmu - nie wiem🤷 Pojęcia nie mam czy jest coś co ją utwardzi, umocni.... Dobrze że się nie skraca - swoją drogą masakra z tymi szyjkami - leżałaś i się skróciła, chodziłaś i trzyma w miejscu ale rozmiękła.....
Ale pocieszające to co piszecie
Ja jestem happy ze sie nie skrocila nawet nie wiecie jak bardzo
 
Gów.... wiem więc się wypowiem 😉 miękka szyjka to chyba będzie taka jej uroda... Przynajmniej u mnie zawsze miękka i luźna, ale czy to jest cechą danego organizmu - nie wiem🤷 Pojęcia nie mam czy jest coś co ją utwardzi, umocni.... Dobrze że się nie skraca - swoją drogą masakra z tymi szyjkami - leżałaś i się skróciła, chodziłaś i trzyma w miejscu ale rozmiękła.....
A co do tego ze sie skróciła lezac na tyłku a chodząc nie to wlansie śmieszne...... I tak sie wlasnie zastanawialam jak to będzie :)
 
On jeszvze mowil cos ze sie lejek chyba robi więc też tak bez szalu, niewiem jak długo wytrwam mam nadzieję ze do 34tyg chociaż
 
reklama
Do góry