reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mnie spotkał szpital do końca ciąży. Niestety pomimo szwu szyjka się skróciła i rozwarcie na opuszek. A 2 tygodnie temu było jeszcze wszystko ok. Reżim łóżkowy z miednica u góry. Sterydy jutro mi podadzą. Oby do 30 tc chociaż dotrwać. A jeszcze 3 tyg 😪
Do końca ciąży???? A czułaś że coś się dzieje?
 
Do końca ciąży???? A czułaś że coś się dzieje?
Tak do końca. No chyba, że główka zrobi jakby tłok na szyjce że nie będzie się wpuklac pęcherz. Nic się nie działo. Miałam to co zwykle, twardnienia brzucha jednego dnia ok 10, innego ok 20. W szpitalu pobrali posiew to się okaże czy jakaś infekcja. Ale oby nie😊
 
Bedziecie zaraz ogladac o rezimie lozkowym w pytaniu na sniadanie? Ktos o tym wczoraj pisal. Ten lekarz co sie bedzie wypowiadal mnie przyjmowal na IP :) przekochany!
 
Tak do końca. No chyba, że główka zrobi jakby tłok na szyjce że nie będzie się wpuklac pęcherz. Nic się nie działo. Miałam to co zwykle, twardnienia brzucha jednego dnia ok 10, innego ok 20. W szpitalu pobrali posiew to się okaże czy jakaś infekcja. Ale oby nie😊
Aha POWIEM Ci ze ja w ciąży z synkiem mialam rozwarcie na opuszek i skrócona szyjke, lezalam w 32 tyg na podaniu sterydów 5 dni i tyle🤔 ale rozwarcie się zamknęło. Czy coś a nawet nie kazali mi wtedy leżeć co dziwne
 
Aha POWIEM Ci ze ja w ciąży z synkiem mialam rozwarcie na opuszek i skrócona szyjke, lezalam w 32 tyg na podaniu sterydów 5 dni i tyle🤔 ale rozwarcie się zamknęło. Czy coś a nawet nie kazali mi wtedy leżeć co dziwne
Pewnie co klinika to inne postępowanie. Ale też już miałaś 32tc a ja 27. I dodatkowo mam bliźniaki w brzuchu co zwiększa obciążenie tak mi mówią 😊
 
reklama
Do góry