reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mam pytanie. Jestem w 29 tyg ciąży. Od dwóch wizyt Młody jest tyłkiem w dół. Czy jest szansa żeby się obrócił ? Zaczęłam się tym stresować :( macie jakieś sprawdzone sposoby na "obrócenie" dziecka ? Oczywiście wszystko będę konsultowac z lekarzem na wizycie.
 
reklama
Mam pytanie. Jestem w 29 tyg ciąży. Od dwóch wizyt Młody jest tyłkiem w dół. Czy jest szansa żeby się obrócił ? Zaczęłam się tym stresować :( macie jakieś sprawdzone sposoby na "obrócenie" dziecka ? Oczywiście wszystko będę konsultowac z lekarzem na wizycie.
Moja mała już od dawna jest ułożona główkowo, więc nie pomogę. Najlepiej jakbyś zapytała bezpośrednio lekarza rzeczywiście. Ale myślę, że maleństwo może się obrócić jeszcze 🙂
 
Mam pytanie. Jestem w 29 tyg ciąży. Od dwóch wizyt Młody jest tyłkiem w dół. Czy jest szansa żeby się obrócił ? Zaczęłam się tym stresować :( macie jakieś sprawdzone sposoby na "obrócenie" dziecka ? Oczywiście wszystko będę konsultowac z lekarzem na wizycie.
Wydaje mi się, że szansa na obrót jest zawsze - moja koleżanka kilka ostatnich tygodni ciąży i na ostatniej wizycie w 39tc miała córkę ułożoną pośladkowo a jak przyjechała kilka dni później na porodówkę to mała była ułożona główkowo🙂 chyba niezbadane są wyroki.... Zapewne wiele zależy od Twojego organizmu.
Zapytaj lekarza, położną - zapewne statystycznie jakoś będą potrafili się do tego odnieść a może i sposoby jakieś na obrót są🤷
 
Witajcie 😊 Kolejna wizyta u lekarza za mną. 28 tydzień minął 🤗 Szyjka 17 mm ale zamknięta, stabilna. Taka sama jak w 18 tygodniu także jest szansa że jeszcze pochodzimy w 2-paku 🙏👶 W dalszym ciągu luteina i leżonko 🤷‍♀️ Pozdrawiam wszystkie ciężarówki
Fantastyczne informacje♥️ powiem Ci, że trochę się przejęłam jak się tylko tu pojawiłaś bo ciąża jeszcze przed półmetkiem była, szyjka dość krótka a Ci szaleni potomkowie wikingów ani szwu ani pessara😉
Tak trzymaj dziewczyno💪! I oby jak najdłużej!!!
 
Mam pytanie. Jestem w 29 tyg ciąży. Od dwóch wizyt Młody jest tyłkiem w dół. Czy jest szansa żeby się obrócił ? Zaczęłam się tym stresować :( macie jakieś sprawdzone sposoby na "obrócenie" dziecka ? Oczywiście wszystko będę konsultowac z lekarzem na wizycie.
Jest szansa, że się sam obróci bez Twojej pomocy. U mnie tak było i na USG w 32 tygodniu dzidzia już była główką w dole.
 
Cześć! Powiedzcie czy tez tak macie- ze bezpośrednio po wizycie „kamień z serca” a kolejnego dnia od razu wydaje wam się, ze coś jest nie tak? Okropne jest to uczycie, choć na 99,9% od wczoraj nic się nie zmieniło to i tak się martwię 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Fantastyczne informacje♥️ powiem Ci, że trochę się przejęłam jak się tylko tu pojawiłaś bo ciąża jeszcze przed półmetkiem była, szyjka dość krótka a Ci szaleni potomkowie wikingów ani szwu ani pessara😉
Tak trzymaj dziewczyno💪! I oby jak najdłużej!!!
Ja już się żegnałam z moim synkiem 😔😔😔 Ale teraz z dnia na dzień jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiona😍 Doszła do tego cukrzyca i rozejście spojenia 😡 Ale nie poddaje się 💪 Buziaczki .Kolejna wizyta za 2 tygodnie a to już będzie ta magiczna "trójka " z przodu 😋 i szanse na przeżycie maluszka coraz większe ❣ Co do Norwegów są daleko za murzynami, mają dobry sprzęt i kase ale nie potrafią tego wykorzystać 🤷‍♀️ich założenie co ma być to będzie 🙄Natura 😡 Ale Ja im pokaże ze dam radę 😋😁 Ściskam mocno ❣
 
Do góry