reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Aduś16

Fanka BB :)
Ja miałam na pierwszej ciążowej wizycie pomiar i później co wizytę. I ten pomiar jak i pierwsze USG ponoć najważniejsze. Tylko że każdy lekarz prowadzi ciążę inaczej.
Na wizycie serduszkowej już Ci szyjkę lekarz mierzył? Z tym się jeszcze nie spotkałam aby tak wcześnie ją mierzono

reklama

Natalia _87

Początkująca w BB
Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(

Aduś16

Hej Kochane, wczoraj wieczorem założono mi pessar. Czy którejś z Was zdążyły się plamienia po założeniu? Moja Pani Doktor twierdzi że może tak być ale niedługo. Szczerze czuję się gorzej niż przed założeniem pessara. A to dopiero 28 TC. .. :(
Szyjka jest bardzo ukrwiona, po szwie można plamić nawet tydzień, podejrzewam że po pessarzs również ewentualnie krócej.. Na jaką długość założony pessar?

natala.bece

Hej. Ja też się czułam kiepsko w pierwszych dniach, ale to potem powinno minąć. Leżysz i odpoczywasz? Zobaczysz, że szybko zleci te 6 tygodni 🙂

kasiula8878

Miasto
Kościan
Ja nie plamiłam ale lekarz też mnie uprzedzał ze może tak być. Też miałam parę gorszych dni zanim się przyzwyczaiłam do niego ale z czasem vedzie lepiej 😉

reklama

natala.bece

Staram się leżeć i odpoczywać. Ale wiesz jak to jest w domu :) wstanę po to , po tamto... ;) Ale ogólnie leżę i odpoczywam :) A ty jak się czujesz?
Dziękuje, że pytasz. Mi ostatnio też gorzej idzie z leżeniem, ale i częściej coś kłuje, ciągnie i pobolewa, a i psychicznie jakoś zmęczona coraz bardziej jestem. Synek ma już ponad 1600g (jutro mamy 31+0). Teraz odliczamy do 32 i 34 🙂 Doktor mówi, że potem będę mogła trochę normalniej żyć 😁 A Ty jak się trzymasz?

Do góry