reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Czy ktoraś z Was miala/ma ból w lewym gornym rogu? (jakby pod piersią, zebrami) ja zawsze lezalam na lewym boku, zmienilam pozycje na inna i jest juz lepiej...nie wiem czy to tak maly uciska, czy to trzustka itp.
Wiem ze kazda z nas ma ciezko ale juz jest tak ciezko...czytalalm ze to moze mnie bolec trzustka badz żołądek...jak maly sie napnie po lewej stronie to czuc dyskomfort w tym miejscu...teraz leze na plecach w lekkiej ppzycji połleżacej jest ok, ale juz mnie plecy bola😭 tyle lekow bierzemy itp. mam nadzieje ze wszystkie dotrwamy...
 
reklama
Wiem ze kazda z nas ma ciezko ale juz jest tak ciezko...czytalalm ze to moze mnie bolec trzustka badz żołądek...jak maly sie napnie po lewej stronie to czuc dyskomfort w tym miejscu...teraz leze na plecach w lekkiej ppzycji połleżacej jest ok, ale juz mnie plecy bola😭 tyle lekow bierzemy itp. mam nadzieje ze wszystkie dotrwamy...
Ja tak miałam przez pol ciazy. Kłujący ból najpierw tylko po lewej pod piersiami - budziłam się z bólu codziennie co 1-2h,a jak dotykałam to bolało jakbym miała tam siniaki. Później doszedł i po prawej. Lekarz mówił ze to narządy musiały sir tak poukładać i prawdopodobnie to przepona. Odpuściło dopiero w 9 mcu.
 
Dziewczyny, czy jak mam od 2 dni lekkie kłucia w pochwie i lekkie bóle w lędźwiach, to zaczynać się bać, że to skurcze porodowe? Nie przybierają na intensywności, nie zauważyłam też wyraźnych odstępów czasowych. Bólu jak menstruacyjny też nie mam, żadnej wydzieliny, plamień. Dziś jestem 32+0. Wizytę mam na 5.08, muszę czekać, bo żaden lekarz nie przyjmie mnie wcześniej.
 
Dziewczyny, czy jak mam od 2 dni lekkie kłucia w pochwie i lekkie bóle w lędźwiach, to zaczynać się bać, że to skurcze porodowe? Nie przybierają na intensywności, nie zauważyłam też wyraźnych odstępów czasowych. Bólu jak menstruacyjny też nie mam, żadnej wydzieliny, plamień. Dziś jestem 32+0. Wizytę mam na 5.08, muszę czekać, bo żaden lekarz nie przyjmie mnie wcześniej.
Mi lekarz powiedziala ze teraz beda odczuwalne bole bo dziecko rosnie... mnie tez czasem cos zaboli itp
 
Jeśli chodzi o mnie to mam średnie zaufanie do niej. Wiem, ze duzo osob ja ceni, lubi ale u mnie jest wręcz przeciwnie…
Ja też raczej średnio podchodzę do tego co pisze. Ja wolę słuchać swojego ciała bo kilka razy próba spaceru u mnie kończyła się mocnym ciągnięciem brzucha w dół i dużym bólem w pochwie. Tak że dojście z powrotem do domu to by wyczyn. A mówię o spacerze krótkim bo dookoła budynku w którym mieszkam.
 
reklama
Ja tak miałam przez pol ciazy. Kłujący ból najpierw tylko po lewej pod piersiami - budziłam się z bólu codziennie co 1-2h,a jak dotykałam to bolało jakbym miała tam siniaki. Później doszedł i po prawej. Lekarz mówił ze to narządy musiały sir tak poukładać i prawdopodobnie to przepona. Odpuściło dopiero w 9 mcu.
Tylko kłujący...czy ewentualnie czasem jakby "palący"? No jak lekko dotkne tez czuje lekki ból jakby wrazliwosc w tym miejscu...moglam dzis isc na usg jamy brzusznej..bo godz.tsmu jadlam i czuje tam lekki dyskomfort😐
 
Do góry