reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja mam tak samo ale po prawej stronie. Nie mogę się położyć na tym boku, a przy wstawaniu aż mi z bólu tchu brakuje
Kurcze no to moze normalne w ciazy...bo juz zamowilam sobie badania na trzustke 😐 i tez taki jakby palący, pieczący? I ktory masz tydziec ciązy? Jutro przelozylam sobie nawet usg spr.czy komora sie nie powiększyla, mialam isc 30 ale chyba 4 dni wczesniej nie zrobi róznicy🤷‍♀️
 
reklama
Kurcze no to moze normalne w ciazy...bo juz zamowilam sobie badania na trzustke 😐 i tez taki jakby palący, pieczący? I ktory masz tydziec ciązy? Jutro przelozylam sobie nawet usg spr.czy komora sie nie powiększyla, mialam isc 30 ale chyba 4 dni wczesniej nie zrobi róznicy🤷‍♀️
Nie, mnie nie pali ani nie piecze to jest ból jakby mi ktoś żebra połamał. To jest pod samą piersią. Też się zastanawiałam czy coś nie dzieje się przypadkiem bo dla mnie wysokość to jakby jeszcze płuca 🤔 i też niepokoi mnie co i od czego. Kiedyś miałam taki ból i ortopeda mówił że od kichania prawdopodobnie pękło mi żebro 🙈
 
Dziewczyny, a nie boli Was po prostu od ucisku narządów wewnętrznych? Przepony? Ja takie bóle miewałam też (czasem nawet przed ciążą przy jakimś większym wysiłku fizycznym i nadwyrężeniu). Ja to odbieram jak takie pieczenie/kłucie pod samymi piersiami.
 
Dziewczyny, a nie boli Was po prostu od ucisku narządów wewnętrznych? Przepony? Ja takie bóle miewałam też (czasem nawet przed ciążą przy jakimś większym wysiłku fizycznym i nadwyrężeniu). Ja to odbieram jak takie pieczenie/kłucie pod samymi piersiami.
Moze i ucisk...ja jak dotykam w tym miejscu skore to czuje taką "nadwrazliwosc" więc nie wiem...moze maly zbil mnie od srodka😁😊
 
Dziewczyny czy ktoras z Was miala bardzo jasno rózowy śluz/upławy? Moze wczoraj za duzo wstawalam i podraznilam szyjke pessarem..ogolnie wszystko ok...brzuszek raczej mieciutki, napinanie to tylko jak maly sie napina..ale mysle ze jutro i tak pojde do ginekologa zeby sprawdzic czy tam wszystko ok...
 
Dziewczyny czy ktoras z Was miala bardzo jasno rózowy śluz/upławy? Moze wczoraj za duzo wstawalam i podraznilam szyjke pessarem..ogolnie wszystko ok...brzuszek raczej mieciutki, napinanie to tylko jak maly sie napina..ale mysle ze jutro i tak pojde do ginekologa zeby sprawdzic czy tam wszystko ok...
Ja miałam w poprzedniej ciąży taki jasnoróżowe gesty śluz w małej ilości. Okazało się że to czop śluzowy bo mocno skróciłam mi się szyjka
 
Witam ja tydzień temu byłam u ginekologa który stwierdził że mam przyjść teraz we wtorek obejrzy mnie i da mi skierowanie na cesarkę z powodu że mały jest ułożony miednicowo i z powodu cukrzycy ciążowej. Dodam że miałam założony pessar Lecz wyjęli mi go z powodu złego założenia. Więc kiedy da mi to skierowanie mam się zgłosić tego samego dnia do szpitala a to będzie dopiero początek 37 tygodnia. Boję się że szpital powie że to za wczesnie. A wy jak myślicie czy sam początek 37 tygodnia jest za wczesny ?
 
Witam ja tydzień temu byłam u ginekologa który stwierdził że mam przyjść teraz we wtorek obejrzy mnie i da mi skierowanie na cesarkę z powodu że mały jest ułożony miednicowo i z powodu cukrzycy ciążowej. Dodam że miałam założony pessar Lecz wyjęli mi go z powodu złego założenia. Więc kiedy da mi to skierowanie mam się zgłosić tego samego dnia do szpitala a to będzie dopiero początek 37 tygodnia. Boję się że szpital powie że to za wczesnie. A wy jak myślicie czy sam początek 37 tygodnia jest za wczesny ?
Masz na myśli skończony 36?
 
reklama
Do góry