reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja miałam w poprzedniej ciąży taki jasnoróżowe gesty śluz w małej ilości. Okazało się że to czop śluzowy bo mocno skróciłam mi się szyjka
To najprawdopodobniej to 🙄 zeby sie tylko nic wiecej nie wydarzylo😭 Gesty to on chyba nie byl..kurcze aby dotrwac do tego 37 tc...jak leze na lewej stronie to uciska mnie i boli, piecze...jak na prawej to ciagnie brzuch🤦‍♀️ to tylko połlezoca ok🙄
 
reklama
To najprawdopodobniej to 🙄 zeby sie tylko nic wiecej nie wydarzylo😭 Gesty to on chyba nie byl..kurcze aby dotrwac do tego 37 tc...jak leze na lewej stronie to uciska mnie i boli, piecze...jak na prawej to ciagnie brzuch🤦‍♀️ to tylko połlezoca ok🙄
Też opis skojarzyłam z czopem śluzowym. U mnie przy 1 porodzie był w nocy a rano porod. Przy drugim odchodził tydzień. Może odchodzić nawet 2 tygodnie. Ale spokojnie podejdź do tematu i wybierz się na kontrolę jutro. Dotrwasz na pewno do bezpiecznego terminu, wy wogole jesteście tu wszystkie super dzielne bohaterki :)
 
To najprawdopodobniej to 🙄 zeby sie tylko nic wiecej nie wydarzylo😭 Gesty to on chyba nie byl..kurcze aby dotrwac do tego 37 tc...jak leze na lewej stronie to uciska mnie i boli, piecze...jak na prawej to ciagnie brzuch🤦‍♀️ to tylko połlezoca ok🙄
U mnie było naprawdę nie dużo. Jednorazowo na wkładce. Był jak pisałam jak glutek. Może na wszelki wypadek podjedź dzisiaj skontrolować to. Który masz tydzień?
 
U mnie było naprawdę nie dużo. Jednorazowo na wkładce. Był jak pisałam jak glutek. Może na wszelki wypadek podjedź dzisiaj skontrolować to. Który masz tydzień?
Dziewczyny właśnie mialam pisać i pytać, u mnie po nocy takie mini jasnozielonkawe glutki ze dwa, bardzo małe.. Dzis 34+3, jutro wizyta...
 
To najprawdopodobniej to 🙄 zeby sie tylko nic wiecej nie wydarzylo😭 Gesty to on chyba nie byl..kurcze aby dotrwac do tego 37 tc...jak leze na lewej stronie to uciska mnie i boli, piecze...jak na prawej to ciagnie brzuch🤦‍♀️ to tylko połlezoca ok🙄
Mi odszedł w 22tc. Dzień przed założeniem pessara. Od tamtej pory minęło 10 tygodni. I nie był jasnoróżowy tylko wyraźnie krwisty.
 
Mi odszedł w 22tc. Dzień przed założeniem pessara. Od tamtej pory minęło 10 tygodni. I nie był jasnoróżowy tylko wyraźnie krwisty.
Mi odszedł w 17tc, akurat byłam w szpitalu więc lekarze widzieli. Szyjka skróciła się do 1,9cm dzień później w trybie pilnym miałam zakladany szew okrężny i pesser... U mnie właśnie był jasnoróżowy i gęsty
 
reklama
Do góry