reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Zgłoś to koniecznie. Z tego co kojarzę zielonkawy kolor nie jest normalny. Ale nie pamiętam teraz z czego to wynikało
No wiem zgłoszę, ale to takie mikroskopijne, mialam już takie wcześniej 2 razy jakoś po 20tc I przed 30tc. Miałam wymazy i nic nie wykazały.. teraz leci 35tc wiec nawet jeśli to mini strzępki czopa to już chyba ten etap że nie jest to jakieś dziwne.. za 3.5 tygodnia cesarka wiec jakoś wytrwam myślę ;)
 
Tak ale w każdym szpitalu inaczej myślą jak widzę. Lepiej będzie jak zadzwonię do tego szpitala jak bd trzymać w dłoni skierowanie i się dowiem czy mam w ten sam dzień przyjechać czy wyznaczą mi termin.
A jaka waga dziecka? 37tc to już ciąża donoszona :) raczej nie zrobią Ci cesarski w dniu przyjęcia więc jeszcze kilka dni zyskasz :) Ja urodziłam kilka dni po rozpoczętym 37tc i jest wszystko ok :) waga ok, oddechowo też dobrze bo już płuca dobrze rozwinięte, ssanie itp też super :) ale masz rację, że wszystko może zależeć od lekarza dyżurujacego..
 
A jaka waga dziecka? 37tc to już ciąża donoszona :) raczej nie zrobią Ci cesarski w dniu przyjęcia więc jeszcze kilka dni zyskasz :) Ja urodziłam kilka dni po rozpoczętym 37tc i jest wszystko ok :) waga ok, oddechowo też dobrze bo już płuca dobrze rozwinięte, ssanie itp też super :) ale masz rację, że wszystko może zależeć od lekarza dyżurujacego..
Waga maluszka jak miałam sprawdzane tydzień temu miał 2700 z kawałkiem. We wtorek pewnie się dowiem czy przybrał jeszcze. Dodatkowo mam bóle podbrzusza tak jak przy ostrej miesiączce co jakiś czas. Eh zobaczymy kiedy mi dadzą termin bym przyjechała do szpitala jak zadzwonię do nich i co mi wypisze na skierowaniu na cesarkę. Dodatkowo dopytam się czy wyrazie czego sprawdzi mi szyjkę bo te bóle czuję przechodzący prąd do szyjki jak mały kopie w dół to boli. I zobaczymy
 
Dziewczyny właśnie mialam pisać i pytać, u mnie po nocy takie mini jasnozielonkawe glutki ze dwa, bardzo małe.. Dzis 34+3, jutro wizyta...
Mam taki problem mniej więcej od 26tc. Duzo gestych uplawow, czasem takich wpadających w zielonkawy kolor, czasem wlasnie glutki. Posiew za posiewem, globułki profilaktycznie, wszystko ok. Ponoć taki urok jak pessar już długo siedzi. A mój siedzi już prawie 11 tygodni
 
No od 10 tygodni bez zmian. Tylko częstsze kontrole u gina. Tez w momencie odejścia czopu zrobiło się rozwarcie na palec czy na opuszkę.
Aha..no ja narazie leze sobie i obserauje czy jaeszcze taki sluz sie pojawi..a.jutro zadzwonie do swojej gin.w mojej sytuacji nie podoba mi.sie to ze moja gin.nie zalecila kontroli np.co 2 tyg tylko co 4 tyg.a to jest stresujace bo nie wiesz skraca sie czy nie🤷‍♀️
 
Mam taki problem mniej więcej od 26tc. Duzo gestych uplawow, czasem takich wpadających w zielonkawy kolor, czasem wlasnie glutki. Posiew za posiewem, globułki profilaktycznie, wszystko ok. Ponoć taki urok jak pessar już długo siedzi. A mój siedzi już prawie 11 tygodni
Ja mam szew od 14tc, ale te mi glutki kilka razy tylko się zdarzyły ;)
 
Hej dziewczyny, zapewne wiele z was przeszła lub przechodzi ten czas z bardzo twardniejącym/napinającym się brzuchem. Jestem obecnie w 28 tygodniu ciąży, dokucza mi to w zasadzie od 18-ego tygodnia, a z dnia na dzień coraz gorzej. Na ten moment nic się nie skraca, u lekarza jestem często, sam mówi, że wszystko bardzo dobrze trzyma i nie jest w stanie za dużo zrobić. Cały czas biorę magne b6 forte, potas i całą resztę, nospę też już częściej, a brzucha „nie czuję” jedynie jak leżę. Problemy z chodzeniem mam straszne, ze zwykłym wstawaniem w łóżka, bo brzuch twardnieje jak kamień i nie jestem w stanie nawet się wyprostować, więc leżę i już chyba tak zostanie. Bóle jak miesiączkowe praktycznie codziennie, mój dzidziuś też jest bardzo ruchliwy, mam wrażenie, że nie śpi, bo bez przerwy kopie i przez to bóle też się nasilają... Mam nadzieję, że nic się nie stanie i jak najdłużej będzie dobrze chociaż dyskomfort okropny :(
 
reklama
Aha..no ja narazie leze sobie i obserauje czy jaeszcze taki sluz sie pojawi..a.jutro zadzwonie do swojej gin.w mojej sytuacji nie podoba mi.sie to ze moja gin.nie zalecila kontroli np.co 2 tyg tylko co 4 tyg.a to jest stresujace bo nie wiesz skraca sie czy nie🤷‍♀️
Jak Cię to niepokoi to podjedź gdzieś na IP i od ręki sprawdzą.
 
Do góry