reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

A polecacie jakiś dobry magnez? Tzn ja biorę magne b6 3x2 i na mnie chyba on średnio działa, czytałam coś o asmag, magnezin lub magne b6 forte, macie jakieś doświadczenia z tymi magnezami?

U mnie jest magne b6 forte bylo 2x1 a w efekcie koncowym 3x1. U mnie daje rade.
W pierwszej ciazy mialam aspargin ale za duzo potasu mialam w badaniach krwi i tez zmienialam wtedy ale nie pamietam na jaki juz.
 
reklama
Ani kiełbaski ani wizyty na porodówce 🥱 wieje nudą. Dzisiaj z mężem zaliczyliśmy spacerek, nic nie działa 😂 brzuch sobie twardnieje, ale nie bardziej niż zwykle a chciałabym żeby już się coś ruszyło…
Zaglądam od czasu do czasu, żeby sprawdzić czy się rozpakowałaś, a tu dalej nic. A tak się wcześniej łobuzowi spieszyło.
To może inne aktywności niż spacer trzeba spróbować.
 
O ludzie... nudziara 🤭🤪
W 39 indukcja?

@P86 jak sie masz?
U mnie bez szału, dziś 5 doba antybiotyku. Dalej niestety uplawy niczym infekcja, glutki, wiec cos nowego szpitalnego albo dalej e coli. Niestety toaleta na korytarzu dla 6 dziewczyn...Dopiero jutro od piątku będzie jakiś konkretniejszy dzień z pełnym składem to może się czegoś dowiem. Juz nawet się nie nastawiam na poród o czasie, byle tylko jak najdłużej...
 
U mnie bez szału, dziś 5 doba antybiotyku. Dalej niestety uplawy niczym infekcja, glutki, wiec cos nowego szpitalnego albo dalej e coli. Niestety toaleta na korytarzu dla 6 dziewczyn...Dopiero jutro od piątku będzie jakiś konkretniejszy dzień z pełnym składem to może się czegoś dowiem. Juz nawet się nie nastawiam na poród o czasie, byle tylko jak najdłużej...
Nie łam się, naprawdę nawet z infekcjami do końca jak są leczone można spokojnie dociągnąć :) trzymaj się kolejnych małych celów i będzie dobrze. Wierzę że bariery ochronne typu pęcherz, czop itp tam ładnie trzymają i będzie wszystko dobrze! ❤️
 
reklama
U mnie bez szału, dziś 5 doba antybiotyku. Dalej niestety uplawy niczym infekcja, glutki, wiec cos nowego szpitalnego albo dalej e coli. Niestety toaleta na korytarzu dla 6 dziewczyn...Dopiero jutro od piątku będzie jakiś konkretniejszy dzień z pełnym składem to może się czegoś dowiem. Juz nawet się nie nastawiam na poród o czasie, byle tylko jak najdłużej...

Kurcze az dziwne bo u mnie e.coli nie daje zadnych oznak. Ja wiem ze kazda z nas inna i kazdy organizm inny. A te toalety to faktycznie skarbnica bakterii... bleh. Ale chociaz te pieczenie/swedzenje mniejsze?

Kazdy dzien jest duzym sukcesem, takze malymi krokami do celu :-)
 
Do góry