reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
No to super! Oby Dzidziutek trochę posiedział jeszcze. 😎 A jak Ty się czujesz?
Z ciekawości, jaka masz długość szyjki?
 
Na razie chce mi się spać i jeść bo robią mi test obciążenia glukozą i jeszcze ostatnie pobranie przede mną. Poza tym chyba ok, może mnie nawet dziś wypuszczą do domu. Szyjkę mam 2 cm.
 
Na razie chce mi się spać i jeść bo robią mi test obciążenia glukozą i jeszcze ostatnie pobranie przede mną. Poza tym chyba ok, może mnie nawet dziś wypuszczą do domu. Szyjkę mam 2 cm.
Nie chcą założyć pesara? Pytam bo mi nie złożyli mimo że bardzo chciałam. Ani prowadząca ani szpital. Czulabym się dużo pewniej ale mówili że od pesarow się odchodzi. Miałam wrażenie że odchodzą tylko lekarze z którymi ja mam do czynienia🙄 No ale nic, obydwie ciążę donoszone bez pesara którego tak chciałam więc chyba mieli rację że mi nie był potrzebny...
 
Nie chcą założyć pesara? Pytam bo mi nie złożyli mimo że bardzo chciałam. Ani prowadząca ani szpital. Czulabym się dużo pewniej ale mówili że od pesarow się odchodzi. Miałam wrażenie że odchodzą tylko lekarze z którymi ja mam do czynienia🙄 No ale nic, obydwie ciążę donoszone bez pesara którego tak chciałam więc chyba mieli rację że mi nie był potrzebny...
Ale ja mam pessar, tylko zostawili na kilka dni na obserwacji bo szyjka dość krótka mimo pessara. Ale teraz jak wiem że nie mam żadnej infekcji to jestem spokojniejsza, tylko pewnie będzie się trzeba jeszcze bardziej oszczędzać. Ale przy żywym 2,5 latku to będzie ciężkie...
 
Ale ja mam pessar, tylko zostawili na kilka dni na obserwacji bo szyjka dość krótka mimo pessara. Ale teraz jak wiem że nie mam żadnej infekcji to jestem spokojniejsza, tylko pewnie będzie się trzeba jeszcze bardziej oszczędzać. Ale przy żywym 2,5 latku to będzie ciężkie...
Dasz radę💪 w tym roku leżałam 10tygodni z 4latkiem i 8latką, 4lata temu też leżałam 10tygodni gdzie przedszkole było zamknięte z okazji covida. Jak już pisałam- pesara mi nie chcieli założyć... Mąż ogarniał 95% życia, ja dziećmi zajmowałam się z kanapy. Jest mnóstwo zabaw na leżąco, nawet w chowanego w wyobraźni się bawiliśmy ;)
 
Vita a u Ciebie wszystko w porządku? Zawsze się udzielałaś, a teraz cisza. 🙁
Hej, ja jeszcze w dwupaku.

Skurcze przybrały na sile i męczą mnie strasznie, dodatkowo mam akurat sesje na studiach, e tez kończę ja za tydzień, więc głowę mam kwadratowa, ale przynajmniej nie mam czasu na myślenie o głupotach :)

Na szczęście to już 34 tydzień więc trochę odetchnęłam.
 
reklama
Hej, ja jeszcze w dwupaku.

Skurcze przybrały na sile i męczą mnie strasznie, dodatkowo mam akurat sesje na studiach, e tez kończę ja za tydzień, więc głowę mam kwadratowa, ale przynajmniej nie mam czasu na myślenie o głupotach :)

Na szczęście to już 34 tydzień więc trochę odetchnęłam.
Ah, rozumiem. :)
Ja za to wczoraj urodziłam, Mały ma się dobrze. 🙈
 
Do góry