reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej,dziewczyny. Ja po wizycie. Szew okej,szyjka trzyma (badana wzrokowo i palpacyjnie). Poza tym mialam to USG dopplerowskie (co sie robi okolo 30 tyg.), wszystko na nim wyglada dobrze a naszego Kluska jest juz okolo 1800 gramow!
Szyjka nie byla mierzona w usg, moja gin tego nie robi,widac wystarczy jej,ze palpacyjnie nic sie nie zmienia.
Poza tym dostalam recepe na Rophylac 300. Dziewczeta,ktora z Was miala podawane to cudo niedawno? Ja juz zapomnialam od poprzedniej ciąży jak z dostepnoscia,tzn. na pewno trzeba zamawiac w aptece. Ale ile sie czeka? Wyniki przeciwcial beda jutro/pojutrze,do tej pory było okej,czyli brak. Licze na to,ze nic sie nie zmienilo:)
 
reklama
Sliwka u małego dobrze rośnie jak na drożdżach.
Musiałam zmienić mleko na inne bo poprzednie było zle.
Z tą niewydolnością szyjkowa to niewiadomo o co chodzi
Ja juz sama nie wiem czy to miałam nawet lekarz nie wie.
No ale leżalam i nie żałuję bo jakbym nie leżała i coś by się stało to nigdy bym sobie nie wybaczyla.
Groził mi poród przedwczesny a urodziłam w 42tc a w 37 już chodziłam biegałam dzwigalam ale nie bzykalam bo bałam się bólu po ściągnięciu szwu.
A jak mi się szyjka skracala to nie czułam nic.
Ja wogole nie miałam skurczy w tej ciąży oprócz tych brakstona nie wiem czy dobrze napisałam.
Mój synek właśnie się budzi śpi już od dawna 7 rano do teraz więc szykuje się że znowu noc w plecy. Jak tak dalej pójdzie to nie wiem czy długo pozyje.
 
20161206_210534.jpg
 

Załączniki

  • 20161206_210534.jpg
    20161206_210534.jpg
    224 KB · Wyświetleń: 137
Ja mam wizytę 16 grudnia, wiec na początku przyszłego tygodnia zajdę do apteki, źeby mi sprowadzili Rophylac, jeżeli nie beda mieli na stanie.
 
Ziemniaczek sliczny[emoji7][emoji7][emoji7]
Jakie wloski ma dlugie[emoji4]
To zaloz ty watek[emoji4][emoji4]

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ziemniaczku śliczny synek :-) włosy imponujące :-)

Katierinka mój mąż kupił Rophylac od ręki w Euroaptece ale w innych, w których pytał nawet nie wiedzieli o co chodzi. Lepiej się zaopatrzyć wcześniej i potrzymać zastrzyk w lodówce. Fajnie, że po wizycie ok, duży ten Twój dzidziuś, mój tyle ważył w 32 tc bodajże..n
 
Do góry