reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Hej,dziewczeta. Ja po wizycie. Stwierdzona obecnosc beztlenowcow, dostalam globulki. Pani doktor podejrzala na szybko maluszka,akurat pieknie ziewal,co za obrazek :) i zmierzyla szyjke-2,45 cm! Pewnie w granicach bledu pomiaru,bo mialam 1,9-2,1, ale mierzona w usg byla pierwszy raz od dnia wypisu,wiec jest dobrze. I szew trzyma :)

Poza tym USG znow pokazalo,ze tetno malego skacze od 167 do 140. Czy mialyscie cos takiego ze swoimi maluchami? Niby moze to byc spowodowane ruchliwoscia,moim stresem przy badaniu etc.,ale tak jest praktycznie przy kazdym pomiarze. A jeszcze troche minie,zanim bede mogla zapytac mojej prowadzacej o to. Budowa serduszka wg. usg polowkowego i tego z 30 tyg. prawidlowa, fali zwrotnej brak.
 
reklama
Hej.

Dawno mnie nie bylo[emoji6]

Ania jak sytuacja? Czy to czop ?

Ja dziś na przed ostatniej wizycie byłam. Borys waży 2380g szyjka trzyma[emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
To widzę, ze same dobre informacje, oby tak dalej. Juz połowa grudnia, pomyśleć, ze na zwolnieniu jestem od końca sierpnia i pobytu w szpitalu, jakoś to leci.
 
@julia0903 narazie spokój, chociaż na wieczór skurcze się przypałętały takie na fest ale ciepła kąpiel je w większości ogarnęła. wciąż są ale lżejsze.
W poprzedniej ciąży czop mi schodził po troszeczku codziennie.
 
Hej! Nie rodzę :-) nadal leżę w szpitalu, chyba już do końca będę. Dzidziunio maleńki, 2300 ale powolutku przybiera. Ktg 2 razy dziennie, tętno średnio 120 ale czasami skoczy i do 170 podczas ruchu. Lekarz wyjaśnił, że pojedyncze odchylenia - spadki lub wzrosty tętna, które trwają bardzo krótko, poniżej 10 sekund, nie mają znaczenia w analizie zapisu. A wzrosty tętna, tzw. akceleracje świadczą o dobrostanie płodu. Skurcze nadal miewam i po 100 nawet ale akcja nie rusza. Nie wypuszczają mnie właśnie ze względu na te skurcze i małą masę dziecka, a ja też się nie rwę do domu.

Trzymam kciuki za Was, żebyście wytrwały do samego końca bez szpitala!
 
Hej! Nie rodzę :-) nadal leżę w szpitalu, chyba już do końca będę. Dzidziunio maleńki, 2300 ale powolutku przybiera. Ktg 2 razy dziennie, tętno średnio 120 ale czasami skoczy i do 170 podczas ruchu. Lekarz wyjaśnił, że pojedyncze odchylenia - spadki lub wzrosty tętna, które trwają bardzo krótko, poniżej 10 sekund, nie mają znaczenia w analizie zapisu. A wzrosty tętna, tzw. akceleracje świadczą o dobrostanie płodu. Skurcze nadal miewam i po 100 nawet ale akcja nie rusza. Nie wypuszczają mnie właśnie ze względu na te skurcze i małą masę dziecka, a ja też się nie rwę do domu.

Trzymam kciuki za Was, żebyście wytrwały do samego końca bez szpitala!

@Slivka, trzymam za Ciebie kciuki. Super,ze wrzuciles te wypowiedz na temat tego tetna-akurat mnie nurtowalo,ze u mojego synka ta skacze na USG. Trafilas w sedno. Ogromne dzieki.
 
Aniay to oby tak dalej [emoji4]

Slivka trzymaj się tam[emoji4]

Dziewczyny coraz bardziej bezpieczne jesteśmy [emoji4]

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczęta, znów zaparcie. Nic nie rusza, nic a nic. Masakra! Aniay, jak u Ciebie? Ty, zdaje się, opanowałaś dość hardkorową sytuację?
Gotuję drugą dawkę kompotu z suszonych (a nawet wędzonych) śliwek.
Boże, jakże to zupełnie inaczej niż jak w pierwszej ciąży ciągle mnie ganiało i nie miałam pojęcia, co znaczy taki zastój.
 
Do góry