reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Syn Władysław [emoji6] na szczescie lekarze byli tak przytomni, ze postanowili zrobic cc bo na usg masa wychodzila nawet 4.5 kg. Poczatki byly trudne ale z dnia na dzien coraz lepiej:) Władzio dostał 10 pkt wiec dzięki Bogu mozemy się cieszyć zdrowym, dużym synem:)

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom

Super, że nie kazali Ci "wyciskać" synka przy takiej wadze. Bo historia zna przypadki, gdy lekarze mimo wszystko lubią się uprzeć na poród naturalny, choćby nie wiadomo co.
A Władysław to jedno z imion, które sama biorę pod uwagę dla swojego Kluska. Chociaż chyba na razie wygrywa Wiktor :)

@Ziemniaczek, dzięki. Ja się staram robić wszystko, żeby nie musieć brać tych czopków, bo po tamtym razie boję się ich jak ognia, a może i bardziej.
 
reklama
Kochane to która jest kolejna do rozpakowania?;)
Ja CC będę miała w połowie stycznia ale 29.12 będą ściągać szew w szpitalu!

Żurawinka no to na fajnych lekarzy trafiłaś [emoji4][emoji6]



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
No ja termin na 10-12 lutego. Mam jeszcze trochę czasu. Chociaż na koniec stycznia, po skończonym 37. tyg., mogę się już rozpadać z czystym sumieniem ;)
 
Dawno mnie nie bylo.. Gratulacje Ziemniaczek:)
i teraz chyba ja i Slivka, na 7 stycznia terminy..
ja juz mam pessar sciagniety od piatku, szyjki praawie nie ma ale rozwarcia jak na razie tez wiec dalej czekam.:). i teraz to juz w kazdej chwili bo juz bezpiecznie:) jedynie nie wiadomo jak beda wygladac Swieta w razie czego..

Rzeczywiscie to forum przynosi szczescie:)
 
Kochane to która jest kolejna do rozpakowania?;)
Ja CC będę miała w połowie stycznia ale 29.12 będą ściągać szew w szpitalu!

Żurawinka no to na fajnych lekarzy trafiłaś [emoji4][emoji6]



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


Julia, a jak u Ciebie będzie wyglądało to zdejmowanie szwu? Zdejmuje Ci w szpitalu Twój lekarz, to jest szpital, w którym będziesz rodzić, zostajesz tam na jakiś czas? Jestem ciekawa, nie rozmawiałam ze swoją gin jeszcze na ten temat, a mi powinni ściągać po 13.01.
U Ciebie który to będzie skończony tydzień?
 
Adapali to jestem chyba po Was w kolejce[emoji6] ja pójdę do szpitala poznam datę CC ale napewno nie wcześniej planowane niż 17.01
Więc teraz za Was zaciskamy kciuki [emoji4]

Katierinka na 29.12 mam skierowanie do szpitala, w ten sam dzień moja lekarka ma mi ściągnąć szew! To jest też szpital w którym rodze... i do rozwiązania mam zostać w szpitalu a termin CC ma ordynator wyznaczyć.
A będę miała skończony 36tc
Może się uda wyjść na przepustkę na sylwestra...ale zobaczymy jak moje ciało zniesie ściągnięcie szwu buuu u

Dziewczyny spotkalyscie się z glukoza w moczu? Bo mam wysokie stężenie... jutro co prawda mam krótka wizytę ktg i pobrany wymaz, glukoza już raz mi się pojawiła miesiąc temu ale zaraz po sterydach na płuca...lekarka tłumaczyła że podnoszą one cukier... Pozniej mocz wyszedł ok! A dziś badania wykazały że mam normę do 49 a ja mam 100.
Jak czytam to świadczy o cukrzycy ciążowej...ale dlaczego raz jest raz jej niema?


Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
A masz jakieś wskazania, żeby zostać w szpitalu aż tyle czasu? Bo mi moja gin nie wspominała, że będę musiała zostać, Zmieniaczek, zdaje się, też wyszła od razu jakoś, tyle że ją mocno tam poturbowali. Cykam się tego zdjęcia szwu, mam nadzieję, że pójdzie gładko, ale po historiach naszych dziewczyn trochę strach :/

Co do glukozy, to może pojadłaś czegoś mocno słodkiego przed badaniem? Nawet, jeśli to było wieczór przed?
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieję, że ja pierwsza. Jutro będę wiedzieć kiedy cc, kwestia kilku najbliższych dni. Już śluz podbarwiony, uświadomiłam sobie, że naprawdę finał bliski. Niedługo skończy się ten koszmar :-)
 
Do góry