reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Zdrowych, rodzinnych, pogodnych Świąt. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny.
Ja w szpitalu, prawdopodobnie 26-go idę pod nóż. Na razie się nudzę, jutro będę się denerwować. Troszkę boli mnie gardło, boję się, że jak się rozwinie to nie zrobią mi tej cesarki pojutrze... zobaczymy.

Pozdrowienia!
 
reklama
Z okazji świąt Bożego Narodzenia,
przepełnionych nadzieją i magią
wigilijnej nocy, kieruje do was
płynące z serca życzenia radosnych,
spokojnych świąt oraz pomyślności
w nadchodzącym Nowym Roku.
 
Hej. Ja nie z tej grupy ale trochę się wystraszylam a do Rana daleko.. ogólnie tydzień temu byłam w szpitalu z powodu infekcji układu moczowego a infekcja od założonego 3 tyg wcześniej cewnika wewnętrznego z powodu zastoju moczu ale wszystkie tamte objawy ustapily.. cierpię też na cholestaze która niestety powoduje ryzyko przedwczesnego porodu.. jestem w 35tc i teraz moje pytanie... dziś znalazłam galaretowata żółta wydzielone na bieliźnie. biegunka, nudności bóle krzyża i kłucie w pochwie czy może oznaczać ze poród tuż tuż? Rano przyjmie mnie lekarz ale trochę się boję

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Ja nie z tej grupy ale trochę się wystraszylam a do Rana daleko.. ogólnie tydzień temu byłam w szpitalu z powodu infekcji układu moczowego a infekcja od założonego 3 tyg wcześniej cewnika wewnętrznego z powodu zastoju moczu ale wszystkie tamte objawy ustapily.. cierpię też na cholestaze która niestety powoduje ryzyko przedwczesnego porodu.. jestem w 35tc i teraz moje pytanie... dziś znalazłam galaretowata żółta wydzielone na bieliźnie. biegunka, nudności bóle krzyża i kłucie w pochwie czy może oznaczać ze poród tuż tuż? Rano przyjmie mnie lekarz ale trochę się boję

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Z takimi objawami bujalam sie dwa tygodnie w pierwszej ciazy. Jesteś już blisko bezpiecznego czasu, odetchnij I spokojnie poczekaj do jutra. Raczej dzis ani jutro mie zaczniesz rodzic.
W razie gdyby pojawila sie krew to wtedy natychmiast konsultuj na wszelki wypadek, tak samo gdyby ruchy dziecka drastycznir zmieniły.
Powodzenia
 
Z takimi objawami bujalam sie dwa tygodnie w pierwszej ciazy. Jesteś już blisko bezpiecznego czasu, odetchnij I spokojnie poczekaj do jutra. Raczej dzis ani jutro mie zaczniesz rodzic.
W razie gdyby pojawila sie krew to wtedy natychmiast konsultuj na wszelki wypadek, tak samo gdyby ruchy dziecka drastycznir zmieniły.
Powodzenia
Dzięki

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, chyba zaczęły mi się coraz intensywniejsze skurcze BH. Brzuch twardnieje jakby u góry, a nie pod spodem, jak to było do tej pory. I twardnieje tak kilka razy dziennie, a w zasadzie to jest tak, że twardnieje kilka razy dopiero wieczorem. Trochę to boli, ale tylko trochę. Niemniej to napięcie jest solidne i trwa kilkanaście sekund. Macie takie skurcze BH?
 
Hejka ! Melduję, że Eryk Jan już z nami! 2780 gram, 51 cm długości, 10/10 :-) taki skrzacik ale uroczy. Przyszedł na świat 26 grudnia o 11 poprzez cc. Nasz bożonarodzeniowy cud. Cięcie bez komplikacji, ja już w miarę na chodzie, mam nadzieję, że do piątku wyjdziemy. Jesteśmy z mężem bardzo, bardzo szczęśliwi. Pozdrawiam cieplutko i życzę równie pomyślnych rozwiązań.
 
Ostatnia edycja:
PART_1482835246258.jpg
PART_1482782439213.jpg
A jeszcze chciałabym bardzo Wam podziękować za wsparcie w trudnych momentach, cenne rady i mnóstwo pozytywnej energii. Buziaczki!
 

Załączniki

  • PART_1482835246258.jpg
    PART_1482835246258.jpg
    88,1 KB · Wyświetleń: 128
  • PART_1482782439213.jpg
    PART_1482782439213.jpg
    82,1 KB · Wyświetleń: 130
Witamy na świecie! Gratulacje i wszystkiego dobrego dla Was! Cieszę się, że wszystko poszło planowo, bez komplikacji i że sprawnie dochodzisz do siebie. Oby tak dalej! :)
 
reklama
Do góry