reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Wlasnie sprawdzilam w Internetach. Mówio, że chociaż to lek, to bez recepty. Czyli cos jak sinupret na zatoki - przeszedl konkretne badania, odpowoada konkretnym normom jako lek,ale jest dostepny bez recepty.
 
Ja już rozpakowana :) Mój synek przyszedl na świat dziś przez cc. Mimo luteiny, nospy, i wlewek z magnezu i relanium szyjka skróciła się z 2,5 do 0 i rozwarcie na 4 cm. Dziś 37 tc + 2 dni. Maly mierzony wczoraj na usg 3100 a dziś "na żywo" 3500. 10 punktów. Zdrowiutki :) Trzymam kciuki za resztę.

Napisane na SM-T235 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow, Izza,co za newsy! Moje gratulacje,super,że wszystko dobrze! :)
PS 400 gramów mniej niż w pomiarach- mam nadzieję,że ja załpię się na różnicę w drugą stronę. 3500 to dobry wynik ;)

A z ciekawości,bo nie pamiętam,jeśli pisalas-dlaczego cc?
 
Barnek to magnez bez problemu w aptece można kupic[emoji4]

Katierinka pomagał miałam go dopiero odstawić za tydzień ale już od jakiegoś czasu niebiore [emoji6]

Izza kochana mega gratuluję!!!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
U mnie cc poniekąd "na życzenie"- w czerwcu 2015 miałam pierwsze i teraz decydowałam :) Dzięki za gratulacje. Cieszę się, że Młody cały i zdrowy już z nami :)

Napisane na SM-T235 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Izza gratulacje :) super duży synuś jak na 38 tydzień

Dziewczyny ile tego bierzecie? Ja mam w domu zwykły magnez, nospe mam tez ale rzadko biorę. I juz na własna rękę chyba boje sie dokładać cos ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry