reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Kathleen, w szpitalu Ci cukrzyce zdiagnozowali ??? No niezle, ale przynajmniej na cos się przydali. Ja tez miałam bardzo wysoki cholesterol, dużo ponad 300 do tego zle wyniki wątrobowe, A chuda byłam jak anorektyczka...potem wyszła mi celiakia i hashimoto, a przy tym ponoć tak bywa...to ci teraz dietę musza specjalna przygotować...ehhh ciagle cos
 
Masz cukrzyce ciążowa??

Tak :) przegrałam zakład z moja gin - twierdziłam ze nie wyjdzie bo to zbyt popularna przypadłość jak na mnie :)

Generalnie jestem na dietce bo nie chciałam dużo przytyć w ciąży, bo przed ciąża i tak mi wskoczyło ponad 20kg ale to przez hormony Wiec z plotki zrobił sie wieloryb

w szpitalu tez dostaje cukrzycowa i na ogół unikałam nie wskazanych produktów ale fakt ze od 2 -3 tyg słodkie tj cukierki czekoladowe to obowiązek inaczej agresji dostaje - uzależnienie od czekolady :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kathleen, w szpitalu Ci cukrzyce zdiagnozowali ??? No niezle, ale przynajmniej na cos się przydali. Ja tez miałam bardzo wysoki cholesterol, dużo ponad 300 do tego zle wyniki wątrobowe, A chuda byłam jak anorektyczka...potem wyszła mi celiakia i hashimoto, a przy tym ponoć tak bywa...to ci teraz dietę musza specjalna przygotować...ehhh ciagle cos

Ech No to tez nie fajnie tez masz wyzwania dietetyczne :) u mnie hormony poszły w druga stronę i w nadmiar kg

Dzwonilam do mojej gin powiedzieć ze w szpitalu jestem :) i powiedziala mi bym poprosiła o krzywa cukrowa tak tez uczyniłam ;)

Mi przed ciąża 1 rok może 2 to zaczęłam tyć ale myślałam ze to przez prace bo tylko praca auto dom mało ruchu, okazało się ze to hormonki są sprawca. Wspomnali ze cukrzyca mi grozi ale sądziłam ze to zbyt popularna przypadłość jak na mnie ale jednak nie ;)

Wiec teraz wiadomo czemu malutki pulpecik jest ... za dużo glukozy ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze no niefajnie, bo to zawsze kłopot...ale dobrze, ze zbadali, przynajmniej nie musisz przesiadywać w labie 3 h ;P
Moja sasiadka miala cukrzyce i tak wychudla w ciąży, ze szok, nie wiedziałam, ze to ma taki wpływ.
Dziewczyny mam jazdę na majonez. Normalnie nie przepadam, a teraz wszędzie bym ladowala. Masakra. I w ogóle jeść mi sie chce. I podbrzusze boli :(
 
Kathleen, Ja czytałam, ze przy cukrzycy rodzi się duże dzieci wlasnie:) A jak będziesz uważać, dietę trzymać to wszystko będzie dobrze. Nie na co, masz ciąże, która na pewno nie pozwoli Ci się nudzić :) Agula, to niezle Cie naszło na majonez... ja to majonezu nie znoszę od zawsze:) i jakoś teraz już nie mam zachcianek dziwnych, tak do 12 tc miałam kosmiczne i przeszło na szczęście:)
 
reklama
Mi się nigdy w życiu nie nudzi nawet w ciąży ;) i do tego pracy dużo mam bo wszystko w mej głowie jest a nie w notatkach Wiec leżę i pracuje...

Po powrocie proszę o podwyżkę ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry