reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Mnie mocno zabolał brzuch przy gwałtownym skręcie, tez się wystraszyłam. Teraz jest ok. I nie jest mi niedobrze nawet po glukozie tjlko głodna jestem i nuecwiem czy wytrzymam 2 godziny...
 
A mi sie dzis tak ciągnie jakos i humor mam jakis sredni. Do tego cały dzien mnie pobolewa podbrzusze i mam wrażenie, jakby mi sie tam na dole wszystko luzowało, dziwne uczucie, jakby mi wypaść wszystko miało. I oczywiście brzuch jak kamień, jal tylko wstane i to az tak troche boli, a bardziej ciągnie. Taki marudny dzien. Pójdę pod prysznic, moze mi sie humor poprawi, jak bede czysta i głowę umyje a co ;)

@Marcysia ja tez mam w ciazy megs sucha skore, tarczyca ok. Najgorzej stopy, dłonie i lydki, to pewnie hormony.
agulaa1 mam tak samo. Jak na razie prysznic mi pomaga i zdecydowanie odpręża. ☺
 
Ja dziś przechodziłam przez to zrobiłam sobie roztwór w dwóch szklanych przy zachowanej proporcji wody i szczerze PIJCIE szybko NA BEZDECHU tak jak byście miały mega pragnienie ekspresem; absolutnie nie pijcie małymi łyczkami z opcja usta gardło przełykanie; coś w stylu wyścigu kto najszybciej wypije ;) bijecie rekord szybkości picia i się nie zastanawiajcie raz raz i po sprawie ;)
Szkoda że nie piłam tak jak piszesz. Ja po wypiciu po 10 min. wyladowalam na kozete z dusznościami i zwrotami głowy. Po godzinie przeszło. Dobrze ze mam to za sobą i ze wyniki ok.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuski. Ja jestem po wypiciu glukozy. Leżę w aucie, nie wiedzialam ze to się czeka aż dwie godziny i dwa razy po wypiciu się krew pobiera. Masakra jakaś. Źle się po tym czuje i lykam świeże powietrze. Podróż dość źle znioslm jak wysiadalamz auta to brzuch mnie mocno bolal, co tylko zwiększyło mój lęk
Ja się bardzo źle czułam i chciało mi się wymiotować. Leżenie i świeże powietrze pomogły i najgorsza pierwsza godzina. Trzymaj się!
 
To fakt po godzinie już i lepiej jeszcze jedna do odpekania. Pomaga mi świeże powietrze i czytam artykuły żeby zabić czas. :) chce mi się jeść. Po wszystkim kupię sobie obwarzanka
 
Ja już nic nie rozumiem... takto moje dziecię się tak spieszyło, a teraz nic... napiera mi główka na przednia ścianę macicy, dlatego mnie boli, ale szyjki nie rozwiera bardziej... :| kazali mi już się uaktywnić, żeby poruszyć ten poród...
takto rodzic się chciało od 20 tygodnia, a jak się może rodzic, to nie współpracuje...
 
Wczoraj mnie nie było to nadrabiam. Mąż dopytuje co piszę. ☺
Mała szaleje od rana i humor tez mam dziś lepszy choć z dnia na dzień coraz bardziej boli mnie w środku w okolicy szyjki. Może znowu się szew luzuje.
Wizytę mam w piątek. I jeszcze w międzyczasie musze pójść na kontrolę do okulisty bo 2 miesiące temu zaczęłam źle widzieć na jedno oko. Przez jakiś czas nie widziałam prawie wcale. Okazało się ze to centralna retinopatia surowicza ( wyciek plynu i odklejanie się siatkówki ) mam czekać bo może samo minie a jak nie to po ciąży zastosują leki. Jest na szczęście lepiej choć gdyby tak zostało to średnio z pracą przy komputerze i np. prowadzeniem auta. Ważne że widzę!
Tylko liczyłam na poród SN a teraz nie wiem jak będzie.
A co do karmienia to mam właśnie wielką ochotę karmić piersią i trochę się boję czy dam radę szczególnie jeśli malutka będzie wcześniej. I jestem za wolnością i absolutnie nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Każda z nas powinna dbać o siebie i swoje dzieci w taki sposób jaki czuje że jest dla niej ok.
 
reklama
Do góry