reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Mi położna powiedziała, ze mój zapis jest ok i ze te spadki się nie liczą. Ale popatrzyła na wydruk tylko chwile, a w necie czytałam ze nawet chwilowe spadki są niepokojące.
Zreszta widziałam ja pierwszy raz w życiu i nie wiem czy oba ma jakies pojęcie o tym...
Mam na pewno tętno powyżej 100 bo serce mi strasznie wali
 
reklama
A poczytałas w necie co to może być? Z położnymi gadalas?

Tak i stwierdziłam, ze lepiej nie czytać; różne rzeczy piszą nic pozytywnego- muszę być spokojna Wiec nie czytam.

Muszę tylko przygotować konkretna listę pytan - odpowiednio sformułowanych by nie udzielili wymijających odpowiedzi.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymajcie się! Kathleen wcale się nie dziwię, że się boisz i rozklejasz. Jak lezalam na pc kolo mnie dziewczyna urodzila w 30tc przez cc bo jej nagle wody odeszły (zakażenie) maluszek 1200g a teraz już jest wszystko ok i uczą się karmić. Dostałam zdjęcia i jest przesłony. Ty już jesteś dalej. Mi zawsze gin.powtarzała, że dla lekarzy najważniejsze jest przekroczenie 32tc. Wstałam do łazienki ale musiałam sprawdzić co u Was. Dawajcie znać. No i myślę o Was cały czas. Dzielne jesteście dziewczyny! I pamiętajcie że teraz miała być moja kolej wiec przekazać proszę dzieciaczkom ze jeszcze trzeba na ciocię Agatkę poczekać.
 
Dziewczyny trzymajcie się! Kathleen wcale się nie dziwię, że się boisz i rozklejasz. Jak lezalam na pc kolo mnie dziewczyna urodzila w 30tc przez cc bo jej nagle wody odeszły (zakażenie) maluszek 1200g a teraz już jest wszystko ok i uczą się karmić. Dostałam zdjęcia i jest przesłony. Ty już jesteś dalej. Mi zawsze gin.powtarzała, że dla lekarzy najważniejsze jest przekroczenie 32tc. Wstałam do łazienki ale musiałam sprawdzić co u Was. Dawajcie znać. No i myślę o Was cały czas. Dzielne jesteście dziewczyny! I pamiętajcie że teraz miała być moja kolej wiec przekazać proszę dzieciaczkom ze jeszcze trzeba na ciocię Agatkę poczekać.

Ja może jestem nienormalna ale naprawdę wolałabym aby mi go wyjęli.
Ja się boje ze te antybiotyki to wyrządza więcej krzywdy niż pożytku, ja mam non stop infekcje nawracające... od początku lutego ja jadę non stop na antybiotykach...
Zaczynam się złościć a to oznacza ze za chwile. Przestane być pokorna pacjentka...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny! Widze,ze znowu przez noc tu sie dzialo. Ja pol godziny temu sie obudzilam, tak jasno w domu, myslalam, ze juz jakas 8/9 a tu jeszcze przed 6. Chyba ladny dzien bedzie.
Tez czekam na wiesci i zycze Wam Kathleen i Aga jak najlepiej. Agata zazdroszcze planow na dzis ;-) szczegolnie tego wyjscia na jedzenie na miasto z samym mezem.

Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny, Kathleen i AgaBabajaga 3mam za Was obie mocno kciuki, bedzie wszystko dobrze na 100%. Nqjwazniejsze ze jestescie w szpitalu. Czekam na wiesci od Was ☺.
Agata1010 zycze smacznego na kolacji z mezem. Tylko sie nie przejedz.
U mnie tez piekne sloneczko i dzis ma byc ono przez caly dzien-oby.
Mnie maly bombarduje od ok.5.40 i chyba godz.mu sie pomylily.
Milego dnia Kobitki
 
Hej dziewczyny. Aga Kathleen mam nadzieję że niedługo dowiecie się czegoś od lekarzy czy położnych. Jesteście bardzo dzielne i każdy ma prawa na pewnym etapie do strachu placzu itp. Kathleen masz rację że czasami lepiej nie czytać w necie pewnych rzeczy by się nie nakręcać dodatkowo bo i tak jest za dużo stresow.
Aga będzie dobrze z córcią, zobaczysz. Trzymam bardzo mocno za Was kciuki i myślę o Was.

Agata życzę Wam smacznej kolacji i długiej [emoji3].


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry