reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Brałam do tej pory dwa razy. Czasami mam tak straszne bóle głowy, że nie wyrabiam ale zawsze mam wyrzuty sumienia jak myślę o wzięciu apapu. Wszyscy mi tłumacza, że jak się źle czuje to mały też i na nim się to odbija. Że lepiej już wziąć ta jedną tabletkę niż się męczyć

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Engerix to wlasnie szczepionkanza wzw b a hepawax to pewnie dawka przypominającą

xnw4krnt83prf1c3.png
Dokladnie :-)


Napisane na Picasso w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna, przed zabiegami w szpitalu, takimi planowymi, jest wymagane szczepienie wzw b. Jest spora szansa, ze miałaś.

Mnie tez dziś glowa boli i spać mi się chce, taki jakiś ten dzień meczacy jest.
 
Sprawdzilam badania krwi z 2011r.i wynik byl ujemny. No wlasnie za Boga nie moge sobie przypomniec czy mialam te szczepionki robione? W ciazy mam zanik mozgu, jak Bozie kocham.
Wieczorem ide do Mamy szukac ksiazeczek i spr.
 
I kolejny dzień prawie za nami:)
Weekend szybko zleci mam nadzieje, a nowy tydzień to kolejny krok do przodu:)

U nas strasznie gorąco, wytrzymać się nie daje w pokoju, nie wyobrażam sobie jak będzie tu w upały...

Marcysia, jak tam przygotowałaś się juz do szpitala?
 
Kochane moje żegnam się z Wami. Jeszcze raz z całego serca dziękuję Wam za te tygodnie podczas których wspierałyśmy się nawzajem a szczególnie za ostatnie dni, każde Wasze słowa wsparcia, modlitwę, za to, że mimo, że się nigdy nie spotkałyśmy okazałyście tyle serca. Postanowiłam, że nie będę już tutaj zaglądać, to jednak za bardzo boli. Zapewniam, że mam Was wszystkie i Wasze maluszki w sercu. Trzymajcie się dzielnie. Szczęśliwych rozwiązań i pięknego macierzyństwa. I choćby było najtrudniejsze, pamiętajcie co w życiu najważniejsze. Przytulam.
 
Aga. Check lista jest ale spakuje sie dopiero jutro. Opiekunka zalatwiona wiec moge jechac. W niedziele po obiedzie maz mnie zawiezie.
AGATKA. Jestem mentalnie z Toba :*. Tule Cie mocno

Napisane na F3211 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja sie zrelaksowalam. Zrobilam sobie z synem wycieczke do Warszawy po listwy do blatu w kuchni bo u mnie nigdzie nie bylo odpowiedniego koloru. Przy okazji odwiedzilam rodziców. Teraz seans filmowy.
No a dzięki mamie a raczej miejsca gdzie pracuje mam ok 60 szt darmowych pieluch, kilka sztuk saszetek z plynem do prania. Jeszcze bedzie dostawa herbatek laktacyjnych i to podobno sporo.
Więc na początek jest to co ważne.
Dobranoc

xnw4krnt83prf1c3.png
 
Ostatnia edycja:
Do góry