reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

To może nie ma dramatu skoro tylko zastrzyk dostałaś. Pewnie skurcze nie są jakies wielkie no i szyjka jest ok. Poobserwuja cie i w razie czego zawsze mogą podać cos mocniejszego.
Ja mam codziennie skurcze, które pisza się na Ktg, takie nawet do 80 % czasem. Dostaje nospe, scopolan i luteinę. Mówią, ze jak zaczną się mocne skurcze to wtedy mnie podepna pod pompę, a takie jak mam to fizjologia.
Mam nadzieje, ze wiedza co robią...
Tutaj drugi raz nie podaja pompy. Twierdzą że już raz miałam razem ze sterydami więc nic więcej prócz tego zastrzyku nie mogą podać. powiedzieli tylko ze jeśli zaczną się mocniejsze skurcze to zdejma szew. Póki co były wczoraj regularne do 50
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kathleen moja kolezanka miala wklesle sutki i te nakladki wkladala na 2 min i ściągała . One lekko sutka formuja i wyciagaja . Zdaj sie na intuicje i probuj wszystkiego. Cos maly zalapie [emoji4][emoji4]!!! Trzymam kciuki
 
Kathleen,
Młody jest super, fryzurkę ma bezbłędna ;) Wyglada na aniołka grzecznego z tymi rączkami przy buzi:)
Aż trudno uwierzyć, ze dopiero co w brzuchu siedział...i rzeczywiście niezle wykombinował z data urodzin, spryciarz ;) podwójne prezenty będą :)

A jak on na w końcu na imię ?
 
Ostatnia edycja:
Kathleen mały przecudowny. Rewelacja. [emoji8][emoji7]
W szpitalu położne są różne i każda mowi co innego. Najlepsza byłaby polożna laktacyjna. A może przed karmieniem spróbuj poszczypac sutki i je powyciagac. Niektórym to pomaga.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Dzięki dziewczyny powiem Wam ze więcej dowiedziałam się i próbowała młoda położna niż położna laktacyjna ... jak wyjdziemy to do domu chce wziąć prywatnego doradcę laktazyjnego i będziemy się na spokojnie bawić. Młody albo spi jak kamień a budzi się o chce natychmiast jedzenie i nie ma przeproś, dostaje nerwicy i histerii naje sie i spi jak aniołek do czasu jak nie zgłodnieje.
Wierzycie ze w nocy miał pobierana krew otworzył oko zaskomlał i poszedł dalej spac... inne dzieci płacz histeria a ten zobaczył co się dzieje i spi...

Albo sam na stopkach dupke podnosi by wyjąc pampers... może to dlatego ze to pierwsze dziecko ale jestem pod wrażeniem...

Problem tylko z brakiem mojej laktacji choć pierś trochę twardnieje.

To co przenosimy się pomału na fb na grupę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny powiem Wam ze więcej dowiedziałam się i próbowała młoda położna niż położna laktacyjna ... jak wyjdziemy to do domu chce wziąć prywatnego doradcę laktazyjnego i będziemy się na spokojnie bawić. Młody albo spi jak kamień a budzi się o chce natychmiast jedzenie i nie ma przeproś, dostaje nerwicy i histerii naje sie i spi jak aniołek do czasu jak nie zgłodnieje.
Wierzycie ze w nocy miał pobierana krew otworzył oko zaskomlał i poszedł dalej spac... inne dzieci płacz histeria a ten zobaczył co się dzieje i spi...

Albo sam na stopkach dupke podnosi by wyjąc pampers... może to dlatego ze to pierwsze dziecko ale jestem pod wrażeniem...

Problem tylko z brakiem mojej laktacji choć pierś trochę twardnieje.

To co przenosimy się pomału na fb na grupę?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No ja na fb bede raczej jak urodze i wyjde ze szpitala [emoji5][emoji5] juz nie dam rady przy dwojce maluchow chyba sledzic tyle rzeczy [emoji4][emoji4] wiec bardzo chetnie.
 
reklama
Do góry