reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kathleen super wiadomośc ze laktacje udalo sie rozkrecic.
Marcysia uda sie wam wreszcie wyjsc do domku.
Aga wiem ze nie raz lepiej jest używać kropli by lepiej oddychać bo tez nie o nasz komfort chodzi ale i odpowiednia ilosc tlenu dla szkrabow ktore od nas wszystko ciągną w najlepsze... [emoji6]
Jazka no to powolutku z gorki. Szkoda że daja Ci tylko nospe i tak slabo dzialaja ale chyba nic sie na to nie poradzi.
A ja dzis masakra-w nocy 1500 pobudek, bole brzucha kręgosłupa i w ogole. I mam wrażenie ze mala za bardzo na krążek naciska i on uwiera. A tu jeszcze z nim tydzień męczarni.... Mozna stwierdzic tylko tydzien porównując do minionych 13 tyg


f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Aga ja z tym nosem mialam identycznie, katar cala ciąże. I tez psikalam kroplami cala ciąże na noc, bo inaczej nici z oddychania. Ale pocieszające jest to, ze po ciąży stopniowo mija. jeszcze ze dwa tyg po porodzie musiałam psikać, teraz juz luzik. Moj Tym skończył w sb 8 tyg, a wczoraj mieliśmy kryzys w relacjach. Ryczałam caly dzien i nie bylam w stanie sie nim zajac. Dobrze, ze maz byl w domu.
Kathleen jesteś dzielna, udało sie, super ;) a jak sie czujesz po CC?
Marcysia slodziak z tego Twojego Jasia. Mam nadzieje, ze szybko Was wypiszą.
My jutro mamy usg bioder, a w czw szczepienie pierwsze. Zdecydowałam sie na 6w 1 plus rota. Jakieś rady, sugestie co do szczepienia? Czego moge sie spodziewać po? Pytam Was doswiadczone mamuski;)
 
Aga ja z tym nosem mialam identycznie, katar cala ciąże. I tez psikalam kroplami cala ciąże na noc, bo inaczej nici z oddychania. Ale pocieszające jest to, ze po ciąży stopniowo mija. jeszcze ze dwa tyg po porodzie musiałam psikać, teraz juz luzik. Moj Tym skończył w sb 8 tyg, a wczoraj mieliśmy kryzys w relacjach. Ryczałam caly dzien i nie bylam w stanie sie nim zajac. Dobrze, ze maz byl w domu.
Kathleen jesteś dzielna, udało sie, super ;) a jak sie czujesz po CC?
Marcysia slodziak z tego Twojego Jasia. Mam nadzieje, ze szybko Was wypiszą.
My jutro mamy usg bioder, a w czw szczepienie pierwsze. Zdecydowałam sie na 6w 1 plus rota. Jakieś rady, sugestie co do szczepienia? Czego moge sie spodziewać po? Pytam Was doswiadczone mamuski;)
Zakup sobie alkacet do smarowania obrzęku i coś na gorączke w razie gdyby wystąpiła ( proponuje i czopki i syrop- moja mała do tej pory przy gorączce wymiotuje syrop ami a wyprobowalismy juz wszystkie) to pierwsze jest chyba najgorsze dla nas mam, a dzieciaczki są jeszcze tak nie świadome że dla nich to tylko chwila płaczu (moja córka pierwszych paru szczepień w ogóle nie odnotowała :)). Ja żałuję że nie zaszczepilam na Rotawirusa także myślę że to dobry wybór.
 
Kathleen. Gratulacje. Ja odciagam i mój malec przez butelkę dostaje, a jak chce pierś to mu daje nawet jak nie ma mleka to on ssie (ważne żeby wyrobić nawyk, a nie to czy nawet się, bo dokarmic można butelka). Mój malutki je co 3 godziny. Nie na żądanie. Jak to położna powiedziała "teraz trzeba go tuczyc na sile" bo musi przybierać odpowiednio. Więc ja go czy chce czy nie chce katuje tym mlekiem. On usypia to go wybudzam i znowu heja. He he :) . I malutki przybiera ale wcale nie tak dużo bo ok 10-20 dziennie.

Sent from my F3211 using Forum BabyBoom mobile app

Hej ponownie :)

U nas nie takie proste to jest bo mały jak spi to się go nie da obudzić. Nikt nie wierzył wszyscy próbują Wiec odciagam pokarm i z butelki. A z piersi jak nie leci to on nie chce..

Nas od 6 rano meczy kolka i czkawka ...
Co polecacie na kolkę?


Po cesarce złe się czuje a nawet bardzo; czuje die jak po dwóch ciężkich porodach. Jeden to naturalny z rozejściem spojenia .. wiecie jaki to ból a drugi to cesarka i rwanie.


A jak u Was minęła noc?






Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
MaryH
Większość dziewczyn przed burza miała tu wysokie ciśnienie, dwa ostatnie dni to naprawdę ciagle słyszałam o wysokim ciśnieniu i mi tez się podniosło. I do tego uczucie duszności.
Mnie od kilku dni swędzą do tego dłonie i stopy, zgłosiłam dziś na obchodzie i padło magiczne zdanie: pobieramy badania na cholestaze :szok:
 
Esputicon ale to chyba po miesiacu. Jak bedzie obchod do małego to porozmawiaj z lekarzem, tak bedzie najlepiej.
Agula przy szczepieniu u mnie jak byl odczyn po szczepienny to oklad z soda.
Agula a może fotka Tymusia? [emoji6]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
MaryH
Większość dziewczyn przed burza miała tu wysokie ciśnienie, dwa ostatnie dni to naprawdę ciagle słyszałam o wysokim ciśnieniu i mi tez się podniosło. I do tego uczucie duszności.
Mnie od kilku dni swędzą do tego dłonie i stopy, zgłosiłam dziś na obchodzie i padło magiczne zdanie: pobieramy badania na cholestaze :szok:
No to w takim razie już się tym tak nie przejmuje :) a na cholestazę to najpierw mocz się bada czy białka nie ma?
 
reklama
Do góry