reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

MaryH
Chyba z krwi te kwasy żółciowe, białko w moczu to chyba przy gestozie jest.

Agula
Tymek to już duży chłopak :) i silny :) widac, ze się zmienił z noworodka w niemowlaka :) kurcze, dopiero w brzuchu siedział, a teraz już taki fajny chłopaczek z niego :)
A ile już wazy ?
 
reklama
Aga wazy 5300, ale jest długi, juz 65 cm. I faktycznie bardzo sie zmienil, ostatnie 2 tyg szczególnie jakiś skok obserwuje. W ogoole jestem po wizycie rehabilitantki i wyobraźcie sobie, ze to przekręcanie główki i wzroku w jedna stronę, to asymetria prawdopodobnie wynikająca z mojego leżenia w ciąży. Mały mial mało miejsca, ja leżałam głównie na jednym boku i on tez prawdopodobnie leżał w jedna stronę.
 
Agula ja ide z Agatka za tydzien na szczepienia i planuje tak jak Ty 6 w 1 i rotawirusy :) ale z Twojego Tyma duzy chlopak sie zrobil :) Agatka tez sie robi coraz wieksza i w koncu ostatnio zauwazylam pierwsze prawdziwe usmiechy :)

Aga ja tez mialam problemy z zatkanym nosem. W nocy to az mnie budzilo jak nie moglam oddychac. Maz ciagle narzekal, ze chrapie ;) zaraz po porodzie jak reka odjal :)

MaryH ja na Twoim miejscu przez jakis czas kontrolowalabym cisnienie. Jesli to byl jednorazowy skok to nie ma obaw. Ja bralam leki na nadcisnienie pod koniec ciazy, ale po porodzie po 2 tygodniach wrocilo do normy :)
 
Agulaa1. Ale mega fajny jest Tymciu. Do zacalowania.
Kathleen. Na koloki mój lekarz wypisywal colinox ale to jest na receptę. Mamy polecają bobotic (jakoś tak się nazywają kropelki). Marcelek jest zawijany w rożek? Jeśli tak to może go oswobodz trochę musi nóżki podkulac żeby gazy oddać

Sent from my F3211 using Forum BabyBoom mobile app
 
Laseczki nie ma to jak wk....rw na męża..... Hahaha..... Więc łóżeczko skręciłam.... A co.... Pokaże mu, że nie tylko on może i jest dobry a to żadna filozofia [emoji1]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Laseczki nie ma to jak wk....rw na męża..... Hahaha..... Więc łóżeczko skręciłam.... A co.... Pokaże mu, że nie tylko on może i jest dobry a to żadna filozofia [emoji1]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Ja mam skrecone. Ale moj m to taka melepeta jezeli chodzi o prace w domu typu zlozyc , przykrecic czy cos.[emoji23][emoji23][emoji23] ze moj brat mi skrecał.
Nie moge sie doczekac az je ubiore. Ale nie bede przed rozwiazaniem . Mam popakowane wszystko uprane i ubiore jak wyjde ze szpitala [emoji4][emoji4][emoji4] zeby sie nie kurzylo .
 
U nas papier scierny i lakier musi isc. A posciel to jak bede w szpitalu to chlopaki zaloza. Ten moj to naprawde duzo w domu zrobi typu remonty itp ale swego czasu nerwow napsuje [emoji12]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Moj jest cukiernikiem. Wiec on mi w kuchni za to pomoże. [emoji23] do szpitala jak lezalam obiadki gotowal [emoji41] teraz tez bedzie [emoji23][emoji23] musze sobie menu ustalic [emoji23][emoji23]
 
reklama
Kurde juz mam dosc troche tej ciazy . Tak mi ciezko . Juz powoli zaczyna mi sie woda zbierac. Mam nadzieje ze maly sie z lituje i do konca tygodnia opusci lokum . [emoji4][emoji4] nie sadzilam ze tyle dotrwam az nie wierze jak wchodzę w aplikacje to mi wyskakuje 39 tydz ciazy [emoji23] ( dzis 38.1) pamietam jak dziewczyny pisaly kiedys jak juz jest ten 30 tydzien to leci . Jestem przerazona teraz z perspektywy czasu ze faktycznie. Dopiero co był 24tydz i jazda ze skurczami i szyjka a teraz donosilam ciaze i martwie sie ze wrecz przenosze [emoji23][emoji23]
 
Do góry