reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczynki dzisiaj bylam u lekarza. Rozwarcie na 1.5 palca . Wód mało , łożysko stare. Lekarz mowi ze ma nadzieje ze do terminu nie dotrwam czyli 18 czerwiec. A jak dotrwam to juz 19 czerwca na oddział i działamy. [emoji123][emoji123][emoji123] to byla moja ostatnia wizyta kolejna to juz szpital [emoji111] dziwne uczucie. Jeszcze jak mi lekarz powiedział powodzenia!!! To prawie sie popłakałam ze to już.
 
reklama
Super. Ja takie rzeczy jak wózek, fotelik samochodowy, łóżeczko, materacyk, wanienka mam po córci. Kupowaliśmy uniwersalne kolory to teraz bez problemu będą dla małego [emoji4]

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Wozek, lozeczko, fotelik, wanienka i stojak do niej, bujaczek, laktator, mata edukacyjna, fotelik do karmienia, spacerowka-parasolka to po synu. Posciel musiałam kupic bo oddałam znajomej a materac wywalony został bo material juz sie przecieral. A w niedzielę dostawa od znajomej- drugi fotelik i wozek(stelaz zajmuje bardzo malo miejsca po zlozeniu a nasz duzo....).

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Hej dziewczynytrzymam kciuki za wizyty:) ja mam dziś kontrolną wizytę u gin., ciekawe czy pesser założony tydzien temu trzyma... mam lekkiego stresa. Dziewczyny czy mialyscie skurcze w 23 tygodniu? Jeśli tak to jak często?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze. Jak go nie czujesz to powinien siedziec ładnie jak dobrze założony.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
No i po usg. Wszystko w porzadku. Mala przystopowala z waga wiec wagowo i wielkosciowo bedzie podobna jak pierworodny. Jednak tym razem usg robil inny lekarz bo ten poprzedni bedie dopiero 30.06 a jest tylko raz w miesiacu. Wiec to tez moze miec wplyw.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Z tą waga to różnie jest. Moja córka miała ważyć około 3600 a dwa dni później waga urodzeniową 3100.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tą waga to różnie jest. Moja córka miała ważyć około 3600 a dwa dni później waga urodzeniową 3100.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem. Mi teraz wyszlo 2700 z przyslowiowymi groszami. Ja z mezem duzi sie nie urodzilismy, syn mial 3150... Wiec raczej będzie z tych drobniejszych....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Ale podobno macica pracuje i jak we wtorek wyjecie pessara to moze byc kwestia kilku dni do porodu. Akurat w trakcie badania twardniala. w środę musze byc sprawna z powodu syna a od czwartku juz luz bo maz zaczyna urlop.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Dziewczynki dzisiaj bylam u lekarza. Rozwarcie na 1.5 palca . Wód mało , łożysko stare. Lekarz mowi ze ma nadzieje ze do terminu nie dotrwam czyli 18 czerwiec. A jak dotrwam to juz 19 czerwca na oddział i działamy. [emoji123][emoji123][emoji123] to byla moja ostatnia wizyta kolejna to juz szpital [emoji111] dziwne uczucie. Jeszcze jak mi lekarz powiedział powodzenia!!! To prawie sie popłakałam ze to już.

A 19 czerwca był moim terminem ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kindziorek, 2700 to wcale nie tak mało, a sama wiesz jak to jest po zdjęciu pessara, wszystko nagle zaczyna ładnie trzymać i się do terminu dociąga ;) A do terminu jeszcze trochę masz wiec na pewno przytyje ;)
A jak nie to ją pozniej utuczysz;)

Mi się dziś strasznie wlecze czas, już bym chciała żeby weekend był...ale plus dzisiejszego dnia jest taki, ze po porannej informacji o terminie cesarki dostałam nagle przyspieszenia i pozamawialam czesc brakujących rzeczy dla młodej ;)
Jeszcze brakuje nam wózka, fotelika, a łóżeczko podobno już do nas jedzie. Laktator muszę zamówić i monitor oddechu ale to już jak młoda będzie na świecie.
Strasznie bym chciała już być po tej cesarce...
 
Do góry