reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Się okaże... [emoji1] ale sie nie nastawiam jakoś mega.... Chyba ze mi pomogą... [emoji1]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Hej dziewczyny był już ten wątek ... ale jakie mleko modyfikowane polecacie ? Agulaa chyba poszukiwała lub polecała ponoć bardzo fajne? Pamiętacie co to było?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Kathleen006 to moze ja sie wypowiem, bo sie naszukalam jak wsciekla. Z własnego doświadczenia: Nie bylam zadowolona z bebiko, lepiej bylo na hipp bio combiotik-ma przyjemny eco skład. U nas jednak strzałem w dziesiątkę byl bebilon pepti, bo tak jak zasugerowala @AgaBabajaga u nas problemem byla nietolerancja białka krowiego. Teraz Maly jest od przeszło 3 tyg na pepti i jest odpukać super.
 
Witajcie z rana
Ja od wczoraj coraz większym stresie przedcesarkowym. Dziś prawie nie spałam, a od 4 rano boli mnie brzuch trochę jak przy miesiączce i często mi się napina. Objaw stresu. Nie wiem jak ja dotrwam do poniedziałku...chyba będę się szprycowac jakimś persenem i melisa.
Żeby tak można było wyłączyć myślenie :)
 
I nic.... Bole, skurcze ustąpiły ale dół przygotowany..... Szyjka by chciała się rozciągnąć..... Był ciepły prysznic żeby może pobudzić i klops.... Z powodu szyjki mogą mnie nie puścić ale wolałabym czekać w domu na rozwój....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Te moje dzieciaki mnie wykoncza. Pchają sie na swiat a potem skurczy brak..... U mnie sie wyciszylo wiec leżę na ginekologii. Obym jeszcze dzis wróciła na porodowke. Jak nic sie nie zadzieje to zatrzymaja by byly 3 doby-nfz

Aga będzie dobrze. Tylko bez nerwow Cie proszę. Wytrzymaj do pon. Tylko dzis i jutro.

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
@Kathleen006 to moze ja sie wypowiem, bo sie naszukalam jak wsciekla. Z własnego doświadczenia: Nie bylam zadowolona z bebiko, lepiej bylo na hipp bio combiotik-ma przyjemny eco skład. U nas jednak strzałem w dziesiątkę byl bebilon pepti, bo tak jak zasugerowala @AgaBabajaga u nas problemem byla nietolerancja białka krowiego. Teraz Maly jest od przeszło 3 tyg na pepti i jest odpukać super.

Super dziękuje :)!!! A jak u Was? Jak się macie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
I nic.... Bole, skurcze ustąpiły ale dół przygotowany..... Szyjka by chciała się rozciągnąć..... Był ciepły prysznic żeby może pobudzić i klops.... Z powodu szyjki mogą mnie nie puścić ale wolałabym czekać w domu na rozwój....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png

Z mojego doświadczenie ciepły prysznic rozluźnia a nie pobudza, chodzenie po schodach lub skakanie na piłce ja robiłam jeszcze przysiady.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kazała mi położna wziąć prysznic.... Maz niedługo będzie to skocze sie wyszorowac i moze masaz krocza..... [emoji23][emoji23][emoji23] moze cos wspomoże....

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
Najlepsze jest to ze po mnie wczoraj przyjechala kobitka u ktorej nic porodu nie zapowiadalo (ani szyjka ani skurcze) i wyslali ją na ginekologie. Mnie zostawili na przedporodowej.... I ona urodzila a ja nie.... Wku**ic sie można..... [emoji49][emoji49][emoji49]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
Do góry