reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Tez o tym myslalam bo jak zaczynaja mrowiec i siara leciec to macica twardnieje. A na szczescie jestem sama na sali wiec mozna dzialac [emoji1]

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
A dziękujemy. Mamy sie coraz lepiej, docieramy sie. Aktualnie wylegujemy sie nad jeziorkiem. A jak u Was? jak sie miewasz i jak maly Marcel?

kochany jak spi, od 5-15 jest jego czas i szukamy kompromisu. Generalnie poznajemy się, uczymy się nawzajem ... przestawiam swoja psychikę, staram się adrenalinę ograniczyć i walczę z laktatorem ...niestety z jednej piersi mam o ponad polowe mniej pokarmu i glodomorkowi mojemu nie starcza... a z uwagi na moje historie z ciąży chciałabym by jak najdłużej jadł naturalne. Były łzy i tęsknota za starymi czasami No ale wychodzimy z tego stanu. Mały bardzo odczuwa i przejmuje emocje Wiec tym bardziej trzeba się pozbierać i zaakceptować nowe życie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Oj kochana, widze, ze przechodzilysmy dokladnie to samo... Ale tego sie moglam spodziewać. Trzeba sobie to dobrze poukładać w głowie, bo dla mnie to najwieksza zmiana w moim życiu. Bedzie dobrze buziaków moc dla Was
 
Witajcie
Ja już od kilku dni schizuje przed jutrzejsza cesarka, a dwie ostatnie noce to spałam po 3 godziny. Do tego po drugiej serii sterydow czułam się o wiele gorzej niż po tej pierwszej w 30 tc. Przez dwa dni Dreszcze, wysokie ciśnienie i tętno, cała skóra czerwona i paląca. Jakiś koszmar. No i z tego stresu i ciśnienia pewnie wysokiego wczorajsze wieczorne Ktg wyszło fatalnie. Mała miała tachykardie do 200 momentami, a średnio 175-190. Po jakiś 30 minutach ciut niżej i lejarz dyżurny stwierdził, ze jest ok. Bardziej sie przejął moimi skurczami bo oczywiście tez miałam, potem z tego stresu cała noc co 7-10 minut mialam twardy brzuch.
No ale wlasnie mam Ktg i jest lepsze. Tętno w miarę ok, momentami tylko do 180, a często niżej. A ja zero skurczy...
Mówię wam jak już mam dość tej ciazy ...
Jak mi jutro nie zrobią tej cesarki to się zapłacze ...a czasem tak bywa, ze jest jakiś nagły zabieg i te planowe przesuwają...
Nie wiem jak przetrwam ten dzisiejszy dzień...
 
Aga będzie dobrze. Nie denerwuj się. Jutro już będziesz miała córeczkę koło siebie. Tyle czasu na to czekałaś i tyle wytrawlas. Teraz już ostatnia prosta. Dasz radę. Sama widzisz jak reaguje Ty i mała na stres. Będę trzymała jutro za Was mocno kciuki. Głowa do góry, dla córci.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie laski masakra
Moj mały hitler ciagle placze .
Nie wiem od czego i jestemy na etapie weryfikacji [emoji23] czy za malo je z cyca czy od mleka.
Takze spie ok 2h w nocy ( dzis od 4 rano do 6 spalam). Jeszcze troche i bede szurac buzią po podłodze. Jeszcze w domu ruchliwy 5 latek. [emoji23]
Mam nadzieje za za pare dni bd juz dobrze. Daje wam zdjecia Kacperka ale nie dajcie sie zwieść tej niewinnej buźce . [emoji41][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]

20170618_171432.jpg
 

Załączniki

  • 20170618_171432.jpg
    20170618_171432.jpg
    66,6 KB · Wyświetleń: 514
reklama
Do góry