reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja jestem tydzień po ściągnięciu szwu, kilka dni temu miałam Rozwarcie 1,5 cm ale szyjka jeszcze około 1 cm.
I tak się kulami nadal. 38+4 tc.
W poprzedniej zaszczyt po zdjęciu krążka było Rozwarcie 2-3 cm i tak rowniotko miesiąc chodziłam....

A szyjke teraz masz twarda czy miękka ?
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Jak miło kogoś znaleźć z podobnymi problemami. Chciałabym do was dołączyć...

U mnie dziś 17t4d, też mam niewydolność szyjki macicy.

Pozdrawiam was :)
 
Cześć dziewczyny :) ja problem szyjkowy mam już za sobą, córa dzisiaj kończy 4 miesiące! Nie wiem, czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny, które znałam, ale pisze do was ku pokrzepieniu :) ciężka ciąże da się przeżyć, a dzieciątko wynagradza wszystko :) ja tydzień po porodzie chciałam już drugie :D poza tym mając dziecko często pojawia się dużo innych problemów, które przesłaniają pamięć o ciężkiej ciąży. Także wszystkim wam życzę cierpliwości, a na pewno wszystko będzie dobrze:) a dla pocieszenia lekarz powiedział mi, ze druga ciąże kiedyś będę miała jeszcze gorsza :D (jest coś gorszego od leżenia 7 miesięcy i dwóch miesięcy w szpitalu?;))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) ja problem szyjkowy mam już za sobą, córa dzisiaj kończy 4 miesiące! Nie wiem, czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny, które znałam, ale pisze do was ku pokrzepieniu :) ciężka ciąże da się przeżyć, a dzieciątko wynagradza wszystko :) ja tydzień po porodzie chciałam już drugie :D poza tym mając dziecko często pojawia się dużo innych problemów, które przesłaniają pamięć o ciężkiej ciąży. Także wszystkim wam życzę cierpliwości, a na pewno wszystko będzie dobrze:) a dla pocieszenia lekarz powiedział mi, ze druga ciąże kiedyś będę miała jeszcze gorsza :D (jest coś gorszego od leżenia 7 miesięcy i dwóch miesięcy w szpitalu?;))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nygusek ja jestem ;) i tu i na kwietniowkach :p
a czemu lekarz Ci tak powiedzial? druga ciaza czesto jest bez komplikacji mimo ze w pierwszej szyjka sie skracała
 
Cześć dziewczyny :) ja problem szyjkowy mam już za sobą, córa dzisiaj kończy 4 miesiące! Nie wiem, czy są tu jeszcze jakieś dziewczyny, które znałam, ale pisze do was ku pokrzepieniu :) ciężka ciąże da się przeżyć, a dzieciątko wynagradza wszystko :) ja tydzień po porodzie chciałam już drugie :D poza tym mając dziecko często pojawia się dużo innych problemów, które przesłaniają pamięć o ciężkiej ciąży. Także wszystkim wam życzę cierpliwości, a na pewno wszystko będzie dobrze:) a dla pocieszenia lekarz powiedział mi, ze druga ciąże kiedyś będę miała jeszcze gorsza :D (jest coś gorszego od leżenia 7 miesięcy i dwóch miesięcy w szpitalu?;))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
i sto lat na 4 mce Zuzi :)
Amelia w poniedzialek skonczyla 4;)
 
Nygusek ja jestem ;) i tu i na kwietniowkach :p
a czemu lekarz Ci tak powiedzial? druga ciaza czesto jest bez komplikacji mimo ze w pierwszej szyjka sie skracała

Nawet nie wiedziałam, ze tutaj jesteś :) jakoś to przeoczyłam ;p
Jak byłam na badaniu po porodzie, to stwierdził, ze szyjka popękała i ze ciężej będzie mi donosić ciąże kolejna...
Ale ja jestem dobrej myśli, bo teraz już wiem, ze problem jest i od początku będę szukać sposobu na to, a nie tak jak w teraz żyć z tygodnia na tydzień czy się coś nie stanie... głupia byłam, ze ufałam swojemu lekarzowi, który mi nie chciał założyć żadnego zabezpieczenia i tak leżałam plackiem praktycznie... ile ja łez wylałam, to masakra. A teraz pierwsze co, to poszukam kogoś, kto mi ta szyjkę zabezpieczy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet nie wiedziałam, ze tutaj jesteś :) jakoś to przeoczyłam ;p
Jak byłam na badaniu po porodzie, to stwierdził, ze szyjka popękała i ze ciężej będzie mi donosić ciąże kolejna...
Ale ja jestem dobrej myśli, bo teraz już wiem, ze problem jest i od początku będę szukać sposobu na to, a nie tak jak w teraz żyć z tygodnia na tydzień czy się coś nie stanie... głupia byłam, ze ufałam swojemu lekarzowi, który mi nie chciał założyć żadnego zabezpieczenia i tak leżałam plackiem praktycznie... ile ja łez wylałam, to masakra. A teraz pierwsze co, to poszukam kogoś, kto mi ta szyjkę zabezpieczy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
ja tutaj mało zaglądałam ;) moze dlatego nie pamietasz :p

idz gdzies prywatnie. z moją szyjką nie bylo wielkiego dramatu ale na moja prosbe i dla mojego komfortu psychicznego moja gin mi pessar zalozyla. ale gdyby nie on mogloby byc roznie bo w 37 tyg mi sciagneli i mialam rozwarcie na palec a w 39 tyg w dniu cc na dwa palce.

oby wszystko poszlo zgodnie z Twoimi myslami :)
ja juz tez zaczynam myslec o drugim dziecku :p ale troche sie boje ze po cc to za szybko. po nowym roku zaczniemy chyba probowac zaciazyc ;)
 
Witamy w gronie skracajacych :) a jaka długość szyjki masz? I jaka mialas?
Mialam mierzona szyjke tylko raz... W szpitalu... tydzień temu miała 3 cm. We wtorek byłam teraz u ginekolog mówiła, że wszystko ok :) To chyba się nie skraca jak narazie.

Szewek mam założony profilaktycznie, bo pierwsza ciąża zakończyła się porodem przedwczesnym w 24tc z powodu właśnie niewydolności szyjki macicy. Za późno została wykryta.
Szyjka w 22tc miała 2,5cm a w ciągu tygodnia zrobilo się rozwarcie...
 
reklama
Mialam mierzona szyjke tylko raz... W szpitalu... tydzień temu miała 3 cm. We wtorek byłam teraz u ginekolog mówiła, że wszystko ok :) To chyba się nie skraca jak narazie.

Szewek mam założony profilaktycznie, bo pierwsza ciąża zakończyła się porodem przedwczesnym w 24tc z powodu właśnie niewydolności szyjki macicy. Za późno została wykryta.
Szyjka w 22tc miała 2,5cm a w ciągu tygodnia zrobilo się rozwarcie...

Szok :o a oszczędzałas się, czy nie wiedziałaś o problemie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry