reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Straszne to wsztstko:( Gawinka podłoż sobie jakąś poduche pod nogi i pupę ja mam koc położony żeby odciążyć ta szyjke podczas lezenia
 
reklama
Moze gdyby ona troche do gory sie przeniosła to te bole by minęły.... ale weź tu bądź człowieku mądry i odróżnić te bole od takich powazny do tych bardziej związanych z fizjologia... a mam wrażenie ze nas leżące jeszcze bardziej wszystko boli bo jak sie tak ciagle lezy to sie mimo woli nawet wsłuchuje w swoje ciało...
a jak cos nie tak to skupiamy sie na tym bólu i wtedy to juz w ogole masakra....

dobrze ze chociaż świadoma tego jestem to znaczy ze chyba nje dokonca ze mną tak zle ? :)))
 
Ja dzis za to mam gorszy dzien :(
cos podbrzusze dokucza tak ciągnie kuje ,wiem ze malutka niska i pewnie to przez to ale juz mam wkręty... rano aż myslalam ze cos z pęcherzem bo latam jak szalona ale to racEj nie to pewnie i na pecherz naciska....

Generalnie brzuch jak leze jest raczej miękki ale
ciągle cos a to pachwiny podbrzusze ehhhh
Jutro zaczynam 25 tc..... i chyba zwariuje z tymi bolami :)
a przez to ciagle lezenie... to jak juz wstanę do wc czy cos to taki brzuch napiety robi sie momentalnie ze tez strach , co prawda potem mija ale nie fajne uczucie...

Ja biorę asparganian extra 3x2 a jak sie gorzej czuje to nawet 4x2 , luteina 2x100 , i relanium od czasu do czasu... staram sie tez pic bardzo duzo wody i co drugi dzien wypijam tez dodatkowo elektrolity :)

Ja tez zauważyłam ze jak się leży cały czas i potem się wstaje to dużo gorzej się czuje niż jak wcześniej tylko polegiwałam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gawinka a ja to tak sobie czuje ze mi czasem stwardnieje ten brzuch ale kurcze czy w 24 tyg nie powinien? Niby od 20 tyg juz się zaczynają te fizjologiczne. Moja znajoma od 7 mies miała takie jazdy ze się skracala z bólu tylko ze strachu przed szpitalem nie powiedziała nikomu. A tu u nas kurcze to w nodze coś zaboli i juz się człowiek martwi męczące to jest. Tez dopóki nie lezalam to było ok a jak się położyłam to już w 13 tyg ciężko mi było chodzić bo czułam ten brzuch taki dziwny. A teraz to zależy od dnia w czwartek lekarz mówił ze bardzo ciśnie na ta szyjke a ja tego wogole nie czułam
 
Hej dziewczyny. Mi ostatnio tak czesto brzuch nie twardnieje za to sie znowu opuściła... czuje ja max.do pepka a najbardziej gmera mi w bliznie po CC, moge swobodnie oddychac a bylo to nieosiągalne. Ja staram sie w ogole nie brac nospy mi lekarz powiedzial ze jak nie boli to lepiej zebym ja ograniczyla. Jutro mam wizyte u lekarza dopiero o 18.40 a chcialabym miec to juz za soba...

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Ja przez ostatnie 3 dni brałam 3×dziennie tak to tylko doraznie. Ale w poprzedniej ciazy od 22 tyg do samego końca brałam 3×dziennie i córcia zdrowa się urodziła.
 
Ja łykam drotafemme forte- to cos podobnego do nospy 2x1- wcześniej miałam brac doraźne, teraz na stałe.
Eh dziewczyny, tak czytam wątek moich ciążowych rówieśniczek i powiem Wam, że zastanawiają się kiedy zgłaszać się do szpitala jak będzie już po terminie. A my tu wszystkie zastanawiamy się jak dotrwać do bezpiecznego momentu dla maleństwa. Jak to ciąża ciąży nierówna ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja łykam drotafemme forte- to cos podobnego do nospy 2x1- wcześniej miałam brac doraźne, teraz na stałe.
Eh dziewczyny, tak czytam wątek moich ciążowych rówieśniczek i powiem Wam, że zastanawiają się kiedy zgłaszać się do szpitala jak będzie już po terminie. A my tu wszystkie zastanawiamy się jak dotrwać do bezpiecznego momentu dla maleństwa. Jak to ciąża ciąży nierówna ...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Agula damy radę [emoji110][emoji110][emoji110] już nam dużo nie zostało. Ja się boję czego się jutro dowiem. Dzisiaj mnie dodatkowo strasznie kłuło na dole, więc jak nie będzie rozwarcia to się zdziwię na maksa. A leżałam grzecznie przez weekend [emoji4]
 
Do góry