reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Agula damy radę [emoji110][emoji110][emoji110] już nam dużo nie zostało. Ja się boję czego się jutro dowiem. Dzisiaj mnie dodatkowo strasznie kłuło na dole, więc jak nie będzie rozwarcia to się zdziwię na maksa. A leżałam grzecznie przez weekend [emoji4]

Daj jutro znać koniecznie ;) ja czekam na czwartek i mam nadzieje, ze moje leżenie plackiem tez przyniesie jakąś korzyść i nie będą zakładać mi krążka.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Siedzę na planowych badaniach w szpitalu. Zrobili mi ktg, usg. Wszystko ok. Skurczy brak, szyjka zamknięta. Wydłużyła się do 3 cm i 25 mm. Badanie robił mi lekarz i student i teraz wszystko mnie boli na dole [emoji17] no i najlepsze, że zawsze jestem jeden dzień, a teraz nagle okazuje się, że NFZ w tak wysokiej ciąży płaci im podobno za trzy doby dopiero. No i powiedzieli, że mam zostać. A ja bez kosmetyków, ręcznika nawet nie mam [emoji17] wynegocjowałam, że zostaje tylko do jutra. Zrobią mi jeszcze posiew, powtórzą ktg. No masakra... Jutro wychodzę w razie czego na własne żądanie, bo nawet nie mam z kim dzieci zostawić.
 
Siedzę na planowych badaniach w szpitalu. Zrobili mi ktg, usg. Wszystko ok. Skurczy brak, szyjka zamknięta. Wydłużyła się do 3 cm i 25 mm. Badanie robił mi lekarz i student i teraz wszystko mnie boli na dole [emoji17] no i najlepsze, że zawsze jestem he 9 dzień, a teraz nagle okazuje się, że NFZ w tak wysokiej ciąży płaci im podobno za trzy doby dopiero. No i powiedzieli, że mam zostać. A ja bez kosmetyków, ręcznika nawet nie mam [emoji17] wynegocjowałam, że zostaje tylko do jutra. Zrobią mi jeszcze posiew, powtórzą ktg. No masakra... Jutro wychodzę w razie czego na własne żądanie, bo nawet nie mam z kim dzieci zostawić.
Hej, aaile miałaś poprzednio szyjke ze Ci sie wydluzyla? To ja byłam przekonana że jak sie skróci to nie ma możliwości sie wydluzyc?
 
Jeju, ale ci zazdroszczę tak długiej szyjki:p moja tyle nigdy nie miała. Najważniejsze, ze wszystko jest ok:) ma ci kto dowieźć jakieś rzeczy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej, aaile miałaś poprzednio szyjke ze Ci sie wydluzyla? To ja byłam przekonana że jak sie skróci to nie ma możliwości sie wydluzyc?
Zaczynałam od 2.5 cm, potem 3cm, potem znowu 2cm, a teraz 3,25cm. No jaja sobie ta szyjka robi normalnie [emoji6]
Jeju, ale ci zazdroszczę tak długiej szyjki:p moja tyle nigdy nie miała. Najważniejsze, ze wszystko jest ok:) ma ci kto dowieźć jakieś rzeczy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No musiałam męża zawrócić do domu, bo on służbowo wyjeżdża w pon i wraca w piątki [emoji17]
Cholerny NFZ...
 
Witam dziewczyny!
Jestem nowa na forum.
To moja druga ciąża. Pierwsza po 12h porodu naturalnego zakomczona cc. W 41tc.
Córeczka ma teraz 4 latka.

Obecnie 30 tc. Rowniez ma byc dziewczynka.
Od wczoraj twardnieje mi brzuch. Wizyte mam dopiero 14.02.
Jak wezme no spe i poleze to jest troche lepiej. Czuje ruchy.
 
Hej, aaile miałaś poprzednio szyjke ze Ci sie wydluzyla? To ja byłam przekonana że jak sie skróci to nie ma możliwości sie wydluzyc?
Hej dziewczyny. No wedlug mojego lekarza szyjka sie nie wydluza. Dziwne ale duzo dziewczyn pisze ze im sie wydluza... mnie to z tej mojej dzisiejszej wizyty to glowa boli i mala tylko raz poczulam i to bardzo delikatnie...zaczynam fiksowac

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Hej dziewczyny. No wedlug mojego lekarza szyjka sie nie wydluza. Dziwne ale duzo dziewczyn pisze ze im sie wydluza... mnie to z tej mojej dzisiejszej wizyty to glowa boli i mala tylko raz poczulam i to bardzo delikatnie...zaczynam fiksowac

w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png

Będzie wszystko dobrze :) daj znać po.
Ja tez wlasnie słyszałam, ze szyjka się nie może wydłużyć, co najwyżej przestać skracać i ze wynik pomiaru zależy od ucisku na macice, sama już nie wiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry