reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Tylko ze u mnie ta czynność trwa nieustająco od 20 tc, ale rzeczywiście może się boi ze bardziej zaszkodzi tym pessarem niż pomoże jak ta szyjka jest teraz tak podatna. Ale w zeszłym tygodniu mówiła ze jak zejdzie do 15 mm to założy pessar- może to wpuklanie pęcherza zmienia postać rzeczy. No sama już nie wiem. Bardzo liczę na ta kroplówkę z magnezem.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Agula, a maleństwo ile waży?
 
reklama
W zeszłym tygodniu miała Ok 2 kg. Jutro jadę na kroplówkę z magnezem- może wyciszą mi się te twardnienia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, no to ja moja [emoji4] to już naprawdę nie ma tragedii kochana. Trzymam mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] żebyście wytrwały jak najdłużej [emoji11]
 
K.d 30 moge lonk do grupy na fejsie?
Ja mam termin na 5.04;)
Nie moge linku skopiowac
1517558760-f19cb1c1b354b5c9-aaaaaa.jpeg


w57ve6hhinlv2nr8.png

qb3cj44jybur1noz.png
 
Dziewczyny dludługo leżące jak wy się czujecie jak wstaniecie? Stanęłam dzisiaj kilka minut czekając na wodę i zrobiło mi się słabo ręce i nogi zaczęły drzec ledwo doszłam do łóżka. Na was to leżenie tez tak fatalnie wpływa bo ze mnie to czuje uciekla jakakolwiek siła
 
Ja się narazie nie wypowiem bo niecały tydzień leze,ale ja muszę wstać żeby synka nakarmić a to na kibelek z nim ,staram się jak najwięcej leżeć ale muszę w ciągu dnia troszkę pichodzic
 
Dziewczyny dludługo leżące jak wy się czujecie jak wstaniecie? Stanęłam dzisiaj kilka minut czekając na wodę i zrobiło mi się słabo ręce i nogi zaczęły drzec ledwo doszłam do łóżka. Na was to leżenie tez tak fatalnie wpływa bo ze mnie to czuje uciekla jakakolwiek siła

Ja leżę plackiem od tygodnia, i mam dokładnie tak samo, aż się boje co będzie dalej, z drugiej strony chce żeby to dalej jak najdłużej trwało :p leżąc staraj się napinać nogi, ruszać stopami żeby pobudzić krążenie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zaczynam 13 tydz na lozku:/ wiesz co Agula to już nie chodzi nawet o to ze mięśnie mi odmawiają posłuszeństwa to swoją drogą tylko cholernie słabo się czuje jak bym miała zemdlec:/
 
Do góry