reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Ja pilam jeden lub dwa kubki melisy w zależność jaki mialam dzien... wciaz mam luteine dopochwowo i magne b6 doraznie nospa. Teraz zastanawiam sie gdzie rodzic czy w powiatowym szpitalu blisko mnie czy w Łodzi gdzie lezalam na kroplowkach.
 
reklama
Hm... To ja boli nie mam, jedynie takie stawianie brzucha lub napinanie. Jak brzuch się stawia, to jest twardy. Ale czasem czuje , że brzuch jest napięty, ale jest miękki. Czy to skurcz?
 
A czym się różnią skurcze od stawiania? Myślałam, że to to samo ;k
Mi wczoraj położna mówiła, że stawianie się brzucha to objaw skurczu i ogólnie napięcia. Z drugiej strony są różne skurcze... Chociaż jak ja mówię o skurczach to zazwyczaj myślę o tych podobnych do bólu podczas okresu. Jednak patrząc, że miałam wczoraj skurcze których nie czulam to może nie powinnam się wypowiadać :)
 
Dziękuję wam dziewczyny tez swoje przeszlam... chce wam dodac otuchy. Mi na stres pomagala melisa. Spróbujcie czy na was działa.
Skurcze to takie bole miesiaczkowe, dosc silne. A stawianie sie brzucha jest bezbolesne, no moze z takim dyskomfortem.
Mam rozwarcie na opuszek, teraz moze juz większe. Lekarz mi nie mowil. Sterydy podane.
Ale wiecie co mnie jeszcze spotkalo w tym tyg?! Ja mam krew rh -, mąż rh + dlatego badam przeciwciała. W pierwszym i drugim trymestrze byly ujemne wiec ok. A w srode dzwoni do mnie babka z laboratorium, ze wyszly dodatnie i zeby zgłosić sie do lekarza. Tak sie przestraszylam. Juz nastawilam sie na jakies transfuzje. Ale gin kazal powtórzyc badanie w innym laboratorium i okazalo sie ze jednak sa ujemne.... szok. Myślałam ze dostane skurczy przez ten stres.
O jej ja jutro albo w niedzielę jadę zrobić alloprzeciwciala i jak coś to w poniedzialek albo we wtorek zastrzyk immuglobukiny !
Muszę zacząć picnya melisę skoro pomaga ile razy dziennie można pić ?
Już wiem doczytałam ile razy pijesz !)
 
@Mikasa7 nie ty jedna analizujesz ja też cały czas się zastanawiam czy ta szyjka mi się nie skróci z dnia na dzień itd. i tak chodzę jak z jajkiem dobrze że jeszcze nie mam skurczy i brzuch też spokojny bo chyba bym cały czas na ip siedziała ;) poza tym biorę luteinę od poczatku i lekarz ostatnio powiedział że ona też szyjkę trzyma więc się tego trzymam i staram się jakoś funkcjonować byle do przodu
 
Ja pilam jeden lub dwa kubki melisy w zależność jaki mialam dzien... wciaz mam luteine dopochwowo i magne b6 doraznie nospa. Teraz zastanawiam sie gdzie rodzic czy w powiatowym szpitalu blisko mnie czy w Łodzi gdzie lezalam na kroplowkach.
Ja pije melise często ostatnio. Z resztą bardzo mi smakuje i pozwala wyciszyć się bardziej
 
reklama
@Mikasa7 nie ty jedna analizujesz ja też cały czas się zastanawiam czy ta szyjka mi się nie skróci z dnia na dzień itd. i tak chodzę jak z jajkiem dobrze że jeszcze nie mam skurczy i brzuch też spokojny bo chyba bym cały czas na ip siedziała ;) poza tym biorę luteinę od poczatku i lekarz ostatnio powiedział że ona też szyjkę trzyma więc się tego trzymam i staram się jakoś funkcjonować byle do przodu
Dokładnie - luteina trzyma też szyjke :)
 
Do góry