reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny, a jaka witamine D bierzecie?
W pierwszej ciazy oprocz witamin, luteiny i magnezu mialam wlasnie przepisany vigantoletten-wit.D. wtedy moj lekarz mowil,ze wit.D tez dziala rozkurczajaco itd... i teraz chyba sama zaczne ja brac.
 
reklama
A jakis konkretny preparat wit.D Wam polecaja lekarze? Bo mi te 3-4 lata temu lekarz kazal brac vigantoletten. Nie wiem,moze teraz jest cos lepiej przyswajalnego.
 
Patka nie wiem czemu:unsure: lekarz zlecił wczoraj crp i hemoglobine bo myslal ze może jakiś stan zapalny ale wszystko wyszło ok dzisiaj mi pobrali wymaz. W sumie wieczorem i dzisiaj rano to tętno niby było ok mam mieć dzisiaj usg to zobaczymy trochę się boje mam nadzieje ze nie wyjdą jakieś problemy:(
 
Patka nie wiem czemu:unsure: lekarz zlecił wczoraj crp i hemoglobine bo myslal ze może jakiś stan zapalny ale wszystko wyszło ok dzisiaj mi pobrali wymaz. W sumie wieczorem i dzisiaj rano to tętno niby było ok mam mieć dzisiaj usg to zobaczymy trochę się boje mam nadzieje ze nie wyjdą jakieś problemy:(
O jej biedna :(
Ale nic się nie martw jesteś w szpitalu w dobrych rękach, także nic Ci tam nie grozi, nawet gdyby coś zaczęło się dziać lekarze będą mogli od razu zareagować !
Ps. Ja też ostatnio mam leki przed wymazami, czekam na nie jak na szpilkach i modle się żeby tylko nic w nich nie wyszło...
Trzymaj się Kochana, tyle już dałaś radę, dasz jeszcze chwilkę ;-*
 
U mnie w wymazach zawsze wychodzi tylko gbs, a nikt tego nie chce leczyć (byłam u kilku lekarzy), bo po leczeniu to szybko powraca i generalnie niepotrzebnie daje się antybiotyk i niszczy pałeczki kwasu mlekowego.
 
reklama
Do góry