reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
O zobacz... no w sumie tych negatywnych opinii wiecej chyba o klinicznej slyszalam... ale wiadomo jak to jest. Po prostu mialas pecha. Nic sie nie przejmuj, dosc masz swoich zmartwien:)
Zrobili mi badanie moczu, nic nie wyszło, crp niskie, więc lekarka dała monural i macmirror i powiedziała, że mam sobie kupić żurawinę i tyle. :p i jak nie mam poważnych dolegliwości, to iść do swojego lekarza , bo to nie jest punkt konsultacyjny. No nic, mam nadzieję, że będzie ok. ;)
 
Kiedy ja byłam pierwszy raz na sorze lekarz też zrobił mi przepytke dlaczego nie poszłam normalnie do lekarza. Ale jakos w ogóle się tym nie przejelam. Co do wyprawki wiem że wszystko można przez internet ale ja musze zobaczyć na żywo, dotknąć... Ubranka będę kupiwac bo ewentualnie można oddać ale odesłać wózek czy łóżeczko to już raczej problem... A właśnie, jakie kupujecie łóżeczko? My mamy dość mało miejsca w sypialni więc chodzi mi po głowie kosz Mojżesza tylko że drogie to i jeszcze dziecko szybko z tego wyrośnie. Zastanawiam się też nad lozeczkiem turystycznym z kółkami bo chciałabym bez problemu moc np. Przejechać z nim do salonu żeby mieć dziecko bliżej siebie w ciągu dnia
 
Kiedy ja byłam pierwszy raz na sorze lekarz też zrobił mi przepytke dlaczego nie poszłam normalnie do lekarza. Ale jakos w ogóle się tym nie przejelam. Co do wyprawki wiem że wszystko można przez internet ale ja musze zobaczyć na żywo, dotknąć... Ubranka będę kupiwac bo ewentualnie można oddać ale odesłać wózek czy łóżeczko to już raczej problem... A właśnie, jakie kupujecie łóżeczko? My mamy dość mało miejsca w sypialni więc chodzi mi po głowie kosz Mojżesza tylko że drogie to i jeszcze dziecko szybko z tego wyrośnie. Zastanawiam się też nad lozeczkiem turystycznym z kółkami bo chciałabym bez problemu moc np. Przejechać z nim do salonu żeby mieć dziecko bliżej siebie w ciągu dnia
Ja z pierwszym dzieckiem mialam normalne drewniane lozeczko. Teraz bratowa podsunela pomysl,ze po co kupowac, skoro mamy kilka razy uzywane lozeczko turystyczne (bo drewniane nie bylo nasze). Dlatego na probe wezmiemy turystyczne,ale z dodatkowym normalnym materacem(bo turystyczne maja to do siebie,ze glosne sa, materac powinien to wygluszyc). A jak nie podpasuje to sie kupi z czasem drewniane.
 
Dziewczyny współczuję Wam tego leżenia i modlę się żebym sama nie musiała leżeć, ja nawet zauważyłam że jak jestem w pracy lepiej się czuję bo nie skupiam sie na tym co mnie boli, wiadomo że jakby mi coś bardzo dokuczało to tak ale w domu lekkie ukłucie i już myślę żeby tylko nic się nie działo, także nawet nie wyobrażam sobie jak musi być Wam ciężko nawet psychicznie
 
A mnie znów zakłuło przy oddawaniu moczu, tym razem tak w cewce i podbrzuszu. Zdarzyło się na razie tylko raz. Kurde, wyniki moczu są idealnie, nie ma leukocytów ani nic... :(
 
Pessar od 19. tyg tylko w pierwszej ciąży pozwalałam sobie na za zakupy itp.. niby sporo odpoczywałam ale może za mało ;/
Teraz szyjka od 18 tyg się skraca w 20 pessar mam nadzieję że dotrwam chociaż do tego 36 ale mój lekarz wspominał mi że w drugiej ciąży może to zacząć się dziać szybciej i dwa tyg a tego bym nie chciała :(
trzymam kciuki, żeby dotrwać jak najdłużej :)
 
Zrobili mi badanie moczu, nic nie wyszło, crp niskie, więc lekarka dała monural i macmirror i powiedziała, że mam sobie kupić żurawinę i tyle. :p i jak nie mam poważnych dolegliwości, to iść do swojego lekarza , bo to nie jest punkt konsultacyjny. No nic, mam nadzieję, że będzie ok. ;)
A czy teraz w niedziele i święta IP nie powinna po tych zmianach w służbie zdrowia być traktowana jako zwykły punk przyjęć... juz się trochę pogubilam w tym wszystkim
 
reklama
Kiedy ja byłam pierwszy raz na sorze lekarz też zrobił mi przepytke dlaczego nie poszłam normalnie do lekarza. Ale jakos w ogóle się tym nie przejelam. Co do wyprawki wiem że wszystko można przez internet ale ja musze zobaczyć na żywo, dotknąć... Ubranka będę kupiwac bo ewentualnie można oddać ale odesłać wózek czy łóżeczko to już raczej problem... A właśnie, jakie kupujecie łóżeczko? My mamy dość mało miejsca w sypialni więc chodzi mi po głowie kosz Mojżesza tylko że drogie to i jeszcze dziecko szybko z tego wyrośnie. Zastanawiam się też nad lozeczkiem turystycznym z kółkami bo chciałabym bez problemu moc np. Przejechać z nim do salonu żeby mieć dziecko bliżej siebie w ciągu dnia
Ja planuje zakup drewnianego, mam już wstępnie wybrane w zestawie z komoda i przewijakiem wraz z wszystkimi akcesoriami.
 
Do góry