reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Dziewczyny współczuję Wam tego leżenia i modlę się żebym sama nie musiała leżeć, ja nawet zauważyłam że jak jestem w pracy lepiej się czuję bo nie skupiam sie na tym co mnie boli, wiadomo że jakby mi coś bardzo dokuczało to tak ale w domu lekkie ukłucie i już myślę żeby tylko nic się nie działo, także nawet nie wyobrażam sobie jak musi być Wam ciężko nawet psychicznie
Jest ciężko, nie ukrywam, ale świadomość, że robisz to dla dziecka daje siłę... byle do 30 tyg a potem to już z gorki, każdy dzień dużo daje Maluchowi. U mnie w 27 podali strerydy na rozwój płuc więc gdyby cos sie miało wydarzyc jest wieksza szansa na samodzielny oddech, pocieszam się, że dobry szpital i będzie ok juz na tym etapie
 
reklama
Do góry