reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wszyscy mi doradzają, żeby nocą świeciła się cały czas jakaś lampka, żeby móc przy przebudzeniu rzucić okiem na dziecko. Stosujecie?
Ja przy córce nie stosowałam,teraz też nie będę,bo mały będzie z nami w sypialni a jeszcze córka ma łóżko u nas,bo jej pokój się dopiero robi.A ona przy świetle nie zaśnie.Ale jak po kilka razy w nocy wstaje na siku to widzę,że u sąsiadki na przeciwko zawsze się w nocy świeci w sypalni.A ich córka ma 2,5 roku.
 
reklama
Wszyscy mi doradzają, żeby nocą świeciła się cały czas jakaś lampka, żeby móc przy przebudzeniu rzucić okiem na dziecko. Stosujecie?
Dla mnie taka świecąca lampka przeszkadza w spaniu. Mały budzi sie w nocy regularnie co 2 lub 3 godziny,jest to bardzo meczace. Jak zasne to albo budzi mnie miagwienie mlodego bo jest głodny albo budzik. Nie ma szans abym w nocy przebudzila sie sama z siebie i sprawdzala czy wszystko ok z dzieckiem, takze zapalam przytlumione światło dopiero po przebudzeniu. Ty mozesz czuć się pewniej spiac przy delikatnym swietle.
 
Katiuszka81 u mnie robia cc jak ma się skonczone 39 tc. Ale juz nieduzo Twojej męki, ostatnia prosta. Dla mnie tez koncowka ciazy byla trudna, nie moglam sie doczekac wyklucia. Czulam sie jak slonica, wszystko mnie meczylo.
 
Jezu,już dziś nad ranem wyć mi się chciało.Też marzę o tymżeby choć pół dnia mnie nic nie bolało.Na dodatek dostałam jeszcze jakiś dziwnych bóli na wysokości pasa tak bardziej z boku i to tylko w jednym miejscu.To chyba bardziej bolesne niż te skurcze.Nic tylko wyć do księżyca jak wilk.Zastanawiam się ile to jeszcze może trwać.Ja już nie mam szyjki,4 cm rozwarcia,nie oszczędzam się i nic.I to trwa już ponad 3 tygodnie.Ile u Ciebie będzie tygodni i dni tego 5.04? U mnie prawie 40 tydzień.Myślałam,że cesarki robi się wcześniej a lekarka powiedziała,że w terminie powinno się robić.A termin mam na 9.04.
Już niedługo. Wiem jak się czujesz i rozumiem jakie to ciężkie.
 
Wszyscy mi doradzają, żeby nocą świeciła się cały czas jakaś lampka, żeby móc przy przebudzeniu rzucić okiem na dziecko. Stosujecie?
Ja mam do tej pory. Najpierw co trochę kontrolowalam czy Szymek oddycha :) a teraz on się budzi często w nocy i przychodzi do nas do łóżka więc światło musi być. Niestety mam okna dachowe w sypialni i latarnia ledwo co dociera.
 
Potrzebuję porady, termin porodu mam wyznaczony na 30 kwietnia, jak myślicie czy juz mogę zacząć pić herbatę z liści malin?
 
reklama
Do góry