reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Oj oj :( ja chodzę jak sparaliżowana po tym leżeniu ale przeszłam się kawałek. Mój lekarz po ostatniej wizycie może boi się że depresji dostanę bo mu naopowiadalam jaki mam nastrój ;)
Dostałam zgodę na spacery już dawno, ale co z tego... Strasznie żałuję, jest przepięknie na zewnątrz... A niby śnieg jeszcze ma spaść? :p Moja ginka ignoruje moje stany depresyjne, wysłała tylko do psychiatry. Ostatnio chodzę od lekarza do lekarza i tylko zbieram glejty na cesarkę ;D
 
reklama
Dostałam zgodę na spacery już dawno, ale co z tego... Strasznie żałuję, jest przepięknie na zewnątrz... A niby śnieg jeszcze ma spaść? :p Moja ginka ignoruje moje stany depresyjne, wysłała tylko do psychiatry. Ostatnio chodzę od lekarza do lekarza i tylko zbieram glejty na cesarkę ;D

Tak, jest pięknie na zewnątrz :)
 
Drobniutki,2900 i 56 cm.Najgorzej jest wstać a później leci:)Jeszcze się okazało,że mam zrosty po pierwszej cesarce i było ciężko.Prawie godzinę mnie szyli.
Katiuszka gratulacje!! Maly wcale nie taki maly jak na 37 tc. Moj w 39 tc mial 3060 i 54 cm. A co do piersi to znam ten bol moja cora nie umiala lapac i tak mnie poranila ze szok za to Patryk to pijawka od poczatku. Sprobuj scisnac koncowke piersi przy sutku tak splaszczyc a Olka podraznic sutkiem po ustach by je otworzyl szeroko i wtedy wsadź tak splaszczona piers on powinien gleboko zlapac i usta wywinac w takiego karpia wtedy nie bedzie bolalo i dobrze bedzie ssal.
 
Drobniutki,2900 i 56 cm.Najgorzej jest wstać a później leci:)Jeszcze się okazało,że mam zrosty po pierwszej cesarce i było ciężko.Prawie godzinę mnie szyli.
Ale długi się urodził w porównaniu do wagi ;)
Mój też miał na początku problemy ze ssaniem i pielęgniarka pomogła wpychajac poprostu i przytrzymując lekko palcem sutek. Poza tym polecam dokładać dziecko do cyca a nie wkładać cycka do buzi (mam nadzieję ze wiesz o co mi chodzi ;))
 
@Katiuszka81 Niby każda położna powinna być przeszkolona w doradztwie laktacyjnym, ale co z tego, jak czasem po prostu nie chcą pomóc. A jak z pokarmem? Pojawił Ci się od razu? Mam nadzieję, ze mały szybko załapie, o co chodzi.
 
reklama
Do góry